• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze velmocí světa 29

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

DeletedUser36824

Guest
Kdybych se ho bál, neposlal bych ho k čertu :)
A jednání to nebyla proti koalici ty troubo - v té době jste v ní ani nebyli a vůbec nevíš, oč šlo.
Tehdy se jednalo s TMA kvůli válce s farmáři ;)

Komunikace s nima mám, dokonce i kde jsem o tom dal vědět koalici :D

Ale to je fuk.
Ty máš svoji pravdu, jako s bitkaři atd. Co Ti kdo nakuká, to opakuješ jak papoušek a ještě si domyslíš zbytek. :great


Mimochodem. Tyrana už jsme vykopali z 21, tak proč ne odsud ?
 

DeletedUser23226

Guest
Ach jo. Proč ne odsud? Klidně ho vykopejte, mě Tyran ani jeho kmen absolutně nezajímají, tak proč ho furt řešíš se mnou?

Vím moc dobře, o co šlo.

A svoji pravdu ohledně Bitkařů? Chceš říct skutečnou pravdu. Koneckonců to mi potvrdil i mazarinho v poště, kde mi sdělil, že většího kre*éna a zrádce než Bethowena na DK nepotkal, a že ty s grollem jste udělali jen to, co bylo nutné. Teď už jeho zprávu mají všichni bývalý Bitkaři.
 

DeletedUser36824

Guest
Až na to, že jsme celou dobu probírali diplomacii s vizí nového vedení.
Ale jelikož grolll na to neměl čas a nikdo mu nehodlal pomoci, napsal všem o rozpuštění a aby si každý vybral sám, kam půjde.

Vidíš jen co chceš vidět.

Tyrana ani tak neřeším, jen mě překvapilo, jak se Vaše aliance rychle dokázala otočit z války ke spolupráci.
Jen jste obětovali druhý kmen světa, který jste mu darovali :)
 

DeletedUser23226

Guest
Tohle je první zpráva po dlouhé době, která mě opravdu rozesmála.

Ty sis vlastně třetím řádkem odpověděl na to, co jsi psal potom. :D:D:D

Asi už jsi vážně vadný a měl by sis vyhledat nějakou odbornou pomoc. Vážně, kdy jsi naposledy napsal zprávu, která by neobsahovala slovo Tyran?
 

DeletedUser36824

Guest
Třetí řádek "kam půjde" ---- týká se bitkařů.
Co jsem psal poté, se týkalo PP.

To je fuk :)
Koukám, že smysluplná diskuze s dítětem skutečně nelze ;)
 

DeletedUser23226

Guest
Bože můj, ty ses tady snažil vést smysluplnou diskuzi? To jsem nevěděl, musíš se snažit víc. :wacko

Ale nedělej si starosti. Do svého kmenu dokonale zapadáš, tak určitě vedete.... ehm "smysluplné diskuze" často...
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
když to tak čtu ani se moc nedivím že jsem na světě 29 nenašel jediný dobrý kmen a všechny se rychle rozpadli, ten poslední když velitel nerespektoval rezervace.
 
Nahoru