• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

DK tým

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Hledá se zde člen někde do dk týmu? či programátor?
 
Naposledy upraveno:

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Vlastně to vše je přez Innogames? i moderátor i support?
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
268

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahá tak jako support bych rád :).Nebo hru již hraji velmy dlohou dobu a vyznám se v ní.
 
Naposledy upraveno:

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Adiku, buď aspoň soudný. Podívej se na svůj psaný projev, podívej se na to, jaké otázky tu spamuješ a polož si otázku, zda by tě chtěli přijmout.
Řekni mi, jak se vyznáš v téhle hře. Sotva víš, co je Classic server nebo farm limit, je možné, že nevíš, jak fungují kostely. Natož abys věděl něco třeba o .de W1/W2 konfiguraci, USDS, vojenských táborech, nastavování speedu bez zabírání hráčů apod.
Dlouhá doba hraní hry taky nutně nic neznamená. Jsou lidé, co hrají mnoho let, aniž by z toho byli schopni získat jakékoli vědomosti nebo se herně zlepšovat, a naopak někdo umí nasát všechny informace velmi rychle nebo má přirozený talent na hraní podobných her, takže jde jeho herní výkonnost rychle nahoru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Těch nápadu co jsem napsal na zlepšení hry narozdíl od tebe.No člověk jako ty by v tam absolutně neměl co dělat.Co Víš ty? nic . Umíš jen urážet jiné to je tvá vlastnost která rozhodně není pozitivou.Já se narozdíl od tebe nechovám despektivně a nepleť se do věcí do kterých ti nic není. Děkuji a chybama se člověk vzděláva.Až na některé tantalento viď? Ja mám přirozený talent na hraní her a nasaji toho mnoho a když se zeptám o to lépe.Pak sou lidi tvého tipu co se pletou do Všeho ničemu nerozumí a dělaj se chytrýmy.Já takovy nejsem to co nevím optám se a o tu zkušenost jsem obohacený a nemam za potřebí dělat ze sebe chytráka :) .


Kubina:Tobě děkují za informaci :)
 
Naposledy upraveno:

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
@Adik13 Odpověď jsi již dostal. Pokud se budeš chtít dozvědět více, napiš na Support nebo můžeš rovnou napsat soukromou zprávu Kozmimu.

Vidím, že se to tu pomalu schyluje k menší hádce, takže vlákno raději uzavírám pro veřejnost. Diskutovat můžete nadále v jiných vláknech, která jsou přímo k diskuzi určená.

tUAni5F7a9bJmYw35qNlZm77UEbWy0ubAqua6bqFPKXd8QRMTAX7uchOP-S-1ITk2w=w170
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru