• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

~Dobytí ráje~

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny příznivce. Hodlám založit i já kmen na světe 23 a to pod jménem: ~Dobytí ráje~ s Tagem: ~DR~
Jen pro informaci, kterou sám považuji za důležitou, zkušenosti s vedením kmenem mám a to po dobu 3 let v kuse a potom jen v jiných funkcích.
Jak si představuji hráče v kmeni:
1) Hráči musí být na Divokých kmenech při nejmenším 1 za dva dny (jistě se ovšem rychle změní na minimální hodnotu a to při nejmenším jednou za den.
2) Nepotřebujeme se na začátku světa vytahovat, jak jsme na tom s bodama na prvním místě. Chceme téměř jako každý jiný kmen dobýt svět, ale v tom vám body nepomohou. Proto základem bude vojenská aktivita.
3) Jakmile skončí ochrana tak se počítá s množstvím útoků, proto je přímo nutnost podpořit jiné hráče jako ku příkladu: Někdo napíše o podpory a já jako vůdce bych reagoval takto- Hráč .... potřebuje podporu do vesnice ....., každý mu pošlete 10 kopiníků a 10 šermířů.
Tak bych si představoval podpory. Pro nikoho by to nebylo moc náročný.
4) Kmen musí komunikovat, proto aktivita na foru musí být samozdřejmostí! Kontrola po dobu vybírání členů alespoň 1 příspěvek hěhem 2 dnů. Na tom spočívá domluva kmene.
5) Hereme zkušené hráče a nováčky zařazujeme do takzvané přípravy na "RÁJ"


Pokud si myslíte, že byste toto podstoupili tak se neváhejte ozvat.
Moc rád vás uvidím a přivítám v pevnosti ráje.

Začátek plánovám na severo- východ
Po začátku bude mít kmen okamžitě změněn profil, a budou tam potřebné informace.

Moc děkuji za přečtení a čekám odpovědi :)


Zdravím Vás

 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru