• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

dotaz na obchodní událost?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser25586
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25586

Guest
Zdravíčko,
Jen mám takovej malej a trapnej dotaz, no, trapnej spíš pro jednoho moderátora na forum.

Začátek události

Začátek události: 11. 11. 2014
Poslední obchodník se objeví: 30. 11. 2014
Konec události: 02. 12. 2014 (Po tomto datu již nebudete moci využívat tombolu s drahokamy, ani si aktivovat ceny, vše totiž zmizí).

jak to muže zkončit?
když to začne pozdějc?

neměl by být konec v roce 2015 ?

s pozdravem a úctou
rysato

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Taky žádnou chybu nevidím, asi ses spletl. :)

Údálost začne 11.11.2014 a skončí 30.11.2014 a poslední možnost jak využít drahokamy bude 02.12.2014.
 

DeletedUser40802

Guest
Deff obchodníkov

Zdravím celý suport DK ... a hráčov.
Mam jednu otázku ohľadom obrany u obchodnikov vyšpehoval som tam 20k obchordnej stráže a ide o to že aká to je vlastné jednotka ako to môžem prepočítať do simulátoru aby som vedel aký útok mám poslať ....

Ďakujem za odpoveď
 

DeletedUser40737

Guest
hm

Zdravím celý suport DK ... a hráčov.
Mam jednu otázku ohľadom obrany u obchodnikov vyšpehoval som tam 20k obchordnej stráže a ide o to že aká to je vlastné jednotka ako to môžem prepočítať do simulátoru aby som vedel aký útok mám poslať ....

Ďakujem za odpoveď
Mě by taky celkem zajímalo jaké maj žoldnéři staty
 

DeletedUser34317

Guest
Žoldáci (pěchota)

Obrana proti pěchotě - 40
Obrana proti kavalerii - 40
Obrana proti lučištníkům - 35

Strážci obchodníků (kavalerie)

Obrana proti pěchotě - 35
Obrana proti kavalerii - 50
Obrana proti lučištníkům - 40
 

DeletedUser40804

Guest
zase podraz

Myslim ze tato akce je zase podraz abych roztocil tombolu cch ee to po mne pres 7 mega surovin ne ze bych nemenl ale klikat se z posilanim tak at si to nacpouz zase tam kde to vymysleli
 

DeletedUser37060

Guest
a príde ti férovejšie, že i hrači s 1 vesničkou i hráči s 100 vesničkami majú rovnaké kritériá pre získanie diamantov?
Mne teda moc nie...
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Určitě je to podstatně lépe nastavené než poslední událost s obchodníky, navíc naskakuje po nějaké době i možnost volného zatočení zdarma, tudíž i ti kteří nechtějí plýtvat surovinami, mohou vyzkoušet některé výhody.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru