• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dotaz na slučování vlajek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Využil jsem jedné nedokonalosti této hry a získal jsem zelenou vlajku na obranu za útočení na 250 hráčů, škoda že už nelze získávat i za přátelství, ale to už je dlouho.:D

Na světech s vlajkami jsem moc nehrál a nechci obsazovat další vesnice, ale chci se dostat na Casual. Mám 3 žluté vlajky a 2 zelené na obranu, mám si to nechat, nebo vytvořit z nich modrou (tu ještě nemám žádnou)?:D Na Casualu zase moc útočit nejde a první vesnici nelze ztratit.

Zajímal by mě názor někoho, kdo s vlajkami hraje dlouhodobě, jestli si mám ty vlajky nechat, nebo z nich udělat jednu a to je nevratný krok, takže si chci nechat poradit.:hi
 

DeletedUser40698

Guest
Nezvyšuj je na vyšší úroveň, mohly by ti pak chybět a to by tě mohlo mrzet. Já třeba teď mám 3 zelené na rekrutaci, ale nezvyšuji je na tu modrou protože je potřebuji na více místech, přesto to dost láká na tu bílou šipečku kliknout. Aspoň, že dost často padají vlajky a to třeba tři najednou z úrovně 1 za poražené jednotky.:hi
 

DeletedUser

Guest
Ono záleží zda plánuješ dlouhodobě hrát nebo nikoliv .. pokud ano tak doporučuju moc nezvyšovat .. max zvyšovat šedé a hnědé vyjímkou bych bral snížení ceny mincí a zrychlení rekrutu .. tyto vlajky mají docela dobré hodnoty i při nejnižších stupních a třeba při stovce vesnic je opravdu lepší mít 54x šedou na mince než 2x žlutou.
 

DeletedUser33829

Guest
Vím, že záleží hlavně na tom, kolik plánuji mít vesnic, při jedné se hodí mít silnou vlajku, při více vesnic mít těch vlajek více, protože k čemu jedna, když nepokryje další vesnice. Nechám to raději tak, jak to mám, děkuji vám, chlapci.:hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru