• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dotaz - největší hráč DK

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36255

Guest
Pokud si někdo dobrovolně zaseká navíc cca 800 míst v selksém dvoře v každé vesnici, těchto vesnic má jako například ti dva zmínění vedle cca 12.000, znamená to, že kvůli bodům ztratili cca 400 seláků, využitelných pro další jednotky.

Nepřijde mi to jako něco, co by bylo chytré a znakem dobrého hráče...

Ale chápu, že je jednodušší plácnout, že se mýlím, než svůj žblept podpořit nějakým argumentem.
 

DeletedUser37060

Guest
tak tu máš argument:
hráč čo má toľko vesnic má toľko vojska, že nepotrebuje cca ako uvádzaš 800 SD naviac...

jediné čo mu stačí pri takom počte vesnic je prepracovaný systém a koordinovanosť.

šetrenie SD má zmysel, pre mňa do 100 vesnic... Pak je to už len otázka organizace.
 

DeletedUser25426

Guest
Špatný argument - leda že by ten hráč nehrál v aktivní části světa a nebyl nikdy pod většími útoky.
Na posledním světě jsem měl cca 5000 vesnic, a boural jsem zhruba na 7000 bodů, abych docílil dostatečný počet obranné a útočné army. Koordinovanost, když na tebe jde po několik dní třeba dva tisíce útoků denně je jen prázdný pojem :D
 

DeletedUser37060

Guest
koordinovanosť ti bez pomoci kmeňa pri 2000 útokoch denne je na 2 veci... :D
ešte ak tých 2000 útokov posiela 20 hráčov... :D a pri tej situácii ktorú si opísal ti nepomôže ani tých cca 800SD naviac s koordináciou... :D
 

DeletedUser31152

Guest
Ti co jsou postnutí na minulé stránce mají zásadní problém - jsou to popkaři s dostavěnými vesnicemi. Což je celkem běžný znak lamy. Nikdo soudný nedostavuje vesnice a neplýtvá selským dvorem kvůli bodům...

Měřítko, které by se mělo posuzovat nejsou body, ale počty vesnic.

Nezdá se mi že mám nějaký problém:)Podstata je někdy úplně jiná než si myslíš a lama se posuzuje jinak.

Jsem válečník a nikdy jsem neřešil jak mám velkou vesnici a kolik musím poslat útoků na dobytí,nikdy jsem je ani nepotřeboval všechny použít:DJen v závěru hry jsem nahodil správce účtu a nechal vše dostavět abych využil vše co se nabízí.Všechny jsme zlikvidovali do poslední vesnice a za svůj útočný rank se rozhodně nestydím:king

Nastavil jsem historickou laťku v dobytí 15 000 vesnic na DK-CZ a můžete překonávat:)

Přeji všem hráčům hezkou hru a krásný den

Ave Order-Roman

http://cs7.tribalwarsmap.com/cz/history/player/608394#conquers
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru