• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dotaz - největší hráč DK

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Možná to tu někde v diskusích je, možná je to v archivu, ale kdysi tu bylo napsáno, že jeden německý server vyhrál jediný hráč - vlastnil tedy více než 80 % aktivních vesnic světa. Ale na přesná čísla Ti to neřeknu, až tak dobrou paměť nemám. Ale jinak - úctyhodný výkon. :hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
To je dobré skóre, klobouk dolů. Já osobně nevím, zda někde na světě má jiný hráč bodů více. Jediný bodový "blázen" o kterém vím byl Tapion16, vítěz z německého s1, ale koukám, že už i jeho bodovou hranici jsi překonal...

http://de1.die-staemme.de/guest.php
 

DeletedUser

Guest
Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti :)
 

DeletedUser31152

Guest
Jdu po něm a snad zdraví a vše okolo vydrží;) Jsem vlastenec ,tak to musí být na Dk CZ
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
ježkove oči, hele ja končím :cry:hi:shock to je fakt moc tohle to... :D :shout:mad:angry:warrior:crazy
 

DeletedUser

Guest
Ahojky

Chci se vás zeptat,jestli víte kdy bude spuštěna hra Tribal Wars 2?
 

DeletedUser23979

Guest
Až se bude vědět, dají to jsem..dokud nevědí, nemohou dát.....až se INNO ozve, hned dají......
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru