• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Drobná úprava pravidiel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31462
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31462

Guest
Dobrý deň,
už keď som u toho hlásenia problémov či nápadov tak som by som si dovolil pridať sem ešte jeden návrh ktorý sa týka pravidiel hry a VOP a toho že v minulosti som narazil na zaujímavú vec ktorú som riešil aj zo supportom.

V pravidlách hry sa uvádza postup ako previesť účet na nového majiteľa a to konkrétne:

4) Je povoleno převzetí jiného účtu, za předpokladu, že hráč bude vlastnit na daném světě pouze jeden účet. Toto předání je povolené za dodržením následujících podmínek
a) původní hráč provede změnu registrační emailové adresy
b) nový majitel účtu si na novou emailovou adresu nechá zaslat nové heslo
c) je zakázáno, aby nový majitel účtu vstupoval na darovaný účet před tím, než dané změny na darovaném účtu proběhnou.


Neskôr som si tiež všimol že vo VOP je ale podstatný riadok ktorý sa v pravidlách hry nenachádza a to:

5.3 Účet je bez našeho výslovného souhlasu, ať už zdarma či za úplatu, nepřenosný.

Toto ma dostalo do pätovej situácie pretože čo som si všimol tak VOP majú všetky jazykové verzie rovnaké a následne sú upravené pomocou pravidiel hry ktoré dávajú bližší popis toho ako sa má v niektorých prípadoch postupovať. Ja osobne som už v tickete avizoval že mi príde pomerne matúce že v pravidlách hry je postup ako sa má účet previesť na nového majiteľa a zvlášť vo vop je tento bod ktorý v pravidlách hry uvedený nie je.

Môj návrh je taký aby boli pravidlá hry rozšírené o 1 bod a to konkrétne bod že hráč musí pred predaním účtu inému hráči kontaktovať support a support mu to musí schváliť. Myslím že by tak došlo k jednoznačnému výkladu pravidiel a predošlo by sa zbytočným problémom a zmeteniu hráčov.

Predom ďakujem za reakciu
Gamecam
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Společně s InnoGames v současné době pracujeme na úpravě pravidel, že by se měla sjednotit tak, aby byla ve všech jazykových verzí stejná. Trvá to však nějakou dobu, určitě to nebude hned, každopádně zatím žádné úpravy pravidel dělat nebudeme, protože stejně budou poté předělaná.

Díky za postřeh, máš pravdu, že je to pro většinu hráčů matoucí, protože VOP hráči nečtou tak často, jak pravidla hry.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru