• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fórum

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40855
  • Vytvořeno

DeletedUser40855

Guest
Zdravím po druhé,

další z nápadů by byl, aby v sekci "fórum" šlo v "spravovat fórum" vytvořit sekci, kde by se dalo manuálně zvolit, kdo z hráčů kmene bude mít k sekci přístup. Něco na principu hromadné zprávy (buď kontaktuji celý kmen nebo zakladatele, vůdce, diplomaty atp.) s tím rozdílem, že tam mohu vybrat různé nicky i když nemají stejnou hodnost. Pro ostatní hráče nebude fórum přístupné, jen pro vybrané.
:hi
 

DeletedUser27494

Guest
Naprosto zbytecny nápad,fórum přece kde dělit.lépe řečeno práva hráčů na čtení skrytých fórum, důvěrných a ostatni, tak pokud někdo nema číst nějaké fóra.označí zakládáte nebo hráči s pravý vudce jako skryté fórum například kmenový archív atd. nebo důvěrně fórum například fórum pro poradu kmenové rady. a kdo ta fóra bude číst,záleží jen na tom kdo dostane jaké práva,proc to dále dělit jeste podle nicku? Ostatně kdo by neměl číst normálne přístupné fórum.nevim co pak dela v kmenu?
 

DeletedUser40855

Guest
Naprosto zbytecny nápad,fórum přece kde dělit.lépe řečeno práva hráčů na čtení skrytých fórum, důvěrných a ostatni, tak pokud někdo nema číst nějaké fóra.označí zakládáte nebo hráči s pravý vudce jako skryté fórum například kmenový archív atd. nebo důvěrně fórum například fórum pro poradu kmenové rady. a kdo ta fóra bude číst,záleží jen na tom kdo dostane jaké práva,proc to dále dělit jeste podle nicku? Ostatně kdo by neměl číst normálne přístupné fórum.nevim co pak dela v kmenu?

Zbytečné to opravdu není. Nejsi ve stejné situaci jako já. Hru hrajeme se třídou a jedna sekce je určená přímo pro nás (důvěryhodný člen). Další sekce je pro vedení (skryté fóra) a další by měla být např. pro diplomaty a co jim tam hodím? Kdyby skryté fórum, vidí tam, kam nemají. Pokud pro důvěryhodné členy, opět vidí to, co by neměli - sekce pro naši třídu.
 

DeletedUser34317

Guest
Většinou dávám na pozici diplomata důvěryhodného člověka, tudíž ho můžu dát i do vedení ne?
Ještě jsem nikdy neviděl, že by někde měli zvláštní forko extra pro diplomaty a to že jsem už pár kmenů prošel :D
 

DeletedUser37372

Guest
Tohle by mělo využítí jen u kmenů, kde jsou rozděleni na Bojové skupiny, jinak v tom nevidím žádný smysl.
 

DeletedUser40855

Guest
Většinou dávám na pozici diplomata důvěryhodného člověka, tudíž ho můžu dát i do vedení ne?
Ještě jsem nikdy neviděl, že by někde měli zvláštní forko extra pro diplomaty a to že jsem už pár kmenů prošel :D

Některým hráčům by měl být přístup k vyšším "místům" zamítnut. Zároveň by takhle mohla mít každá kategorie své fórum kam nikdo jiný kromě nich nesmí.
Není to nic o nepřátelství mezi sebou ale o soukromí.
 

DeletedUser33829

Guest
Skryté a tajné fórum sice paralelně využívat můžeš, že jedni neuvidí do druhého a opačně, ale to pak nemůžeš nikomu dát práva vůdce kmene.:D

Takže vedení - skryté
spolužáci - tajné
diplomaté - ?
důvěryhodní členové kmene, kdyby byl v kmenu špeh - ?

Překvapuje mě samotná idea, že diplomat nemá vidět do rady kmene a tedy do skrytého fóra.:D

Myslím, že se spolužáky můžete konverzace vést i jinde, než na fóru DK, obzvláště pokud je to tak tajné, že o tom ostatní nesmí vědět či to číst. Existuje více možností jak kudy vést komunikaci. Není nutností používat fórum, které nabízí hra, např. EMMONS na s10 měli svoje fórum mimo DK, má to i výhodu, když o tom neví support, nemůže nic číst.:D
 

DeletedUser27494

Guest
Ano souhlasim se Sheedem ja zažil na jednom svete přesně to kdyz par lidí diskutovalo mimo DK měli "svou" diskuzni skupinu na skypú , to je také řešení, a dále souhlas s příspěvkem vyse,nenápa mne důvod pro by diplomat neměl byt součástí kmenové rady a tim pádem číst fórum pouze pro radu,ovšem je i snadnější řešení-v případě ze je v kmenu speh = osobní zpravy . DĚLIT DÁLE FÓRUM NA DALSI KATEGORIE JE NESMYSL!
 

DeletedUser40855

Guest
Ano souhlasim se Sheedem ja zažil na jednom svete přesně to kdyz par lidí diskutovalo mimo DK měli "svou" diskuzni skupinu na skypú , to je také řešení, a dále souhlas s příspěvkem vyse,nenápa mne důvod pro by diplomat neměl byt součástí kmenové rady a tim pádem číst fórum pouze pro radu,ovšem je i snadnější řešení-v případě ze je v kmenu speh = osobní zpravy . DĚLIT DÁLE FÓRUM NA DALSI KATEGORIE JE NESMYSL!

Jenže jak dobře víte, je i mobilní aplikace a ne všechny podporují skype atp. Vy se snažíte problém oběhnout a ne vyřešit. Diplomat by měl být součástí kmenové rady, to ano, ale aby např. viděl do diskuze, kdo se bude povyšovat na další hodnost a mnoho dalších věcí. Ne každý by o všem měl vědět.
Jedna osobní věc k tobě, pokud se ti návrh nelíbí, stačí to napsat jednou, caps-lock sis mohl ve svém věku odpustit. Nesmysl je to pro tebe, další lidi ale ne pro všechny.
 

DeletedUser33829

Guest
Doma snad máte počítače, o přestávkách si to domluv s ředitelem, jestli můžete chodit na počítače, a hrát v hodině... není to v rozporu se školním řádem?:scratchTak napiš na MŠMT.:D A Ježíškovi, abyste měli mobily, kde si nainstalujete skype.;)

Jak problém se snažíme oběhnou a ne vyřešit? Když tu budu chtít slovíčkařit, tak i to oběhnutí je vyřešení, jenže Ty za řešení považuješ jenom to, že bude přijat Tvůj návrh či návrh z něho vycházející. Nikdo tu nepsal, že je to nesmysl pro všechny, to sis jenom Ty vsugeroval, nicméně si troufám tvrdit, že pro většinu to nesmysl je, tak jako si troufám napsat, že většina v tom nevidí problém, jak to ale Ty tu nazýváš.

A dovol mi, abych já poučil Tebe. Pan Skalka je otec a pracující člověk, je ve středních letech, když už ho tu poučuješ a zdůrazňuješ, kolik je mu let, tak bys měl ta zájmena a slovesa převést do vykání.;)
 
Nahoru