• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fake skript -hromadne vyplneni souradnic.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27494
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser27494

Guest
TZdravim mam dotaz!
Pouzivam Fake skript pro posilani katapultu nebo beranu jako fejky

http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?p=309815#post309815


a vyplnuji vzdy rucne souradnice vesnic.To je dobry kdyz jich ke malo , ale poradi mi nekdo jak jde vyfiltrovat z profiilu hrace treba 200 vesnic abych je mohl do toho skriptu zadat?
Na tw stast pokud kliknu nna profil nejakeho hrace a pak na jeho vesnice da mi to vice moznosti zobrazen

i Exportovat vesnice tohoto hráče
Plain CSV
BBCode BBCode small
Plain Link HTML Link
BBCode Link
Custom )

ale ja bych to do toho skriptu potreboval bez bb kodu jen souradnice(protze opisovat 200 souradnic se mi oprvdu neche poradi nekdo?
 

DeletedUser34582

Guest
Zdravím,

Neskúšal si niekedy v profile označiť tých 200 súradnic a kopírovať ich ?

V mozile to fungovalo pekne len som držal ctrl a odklikal tých 200 súradnic... Okolo každej mi to spravilo rámček a stačilo kopírovať ale neviem ako v ostatných prehliadačoch :( a neviem ako by to bolo s tou medzerou :(

Ak by existoval script na zbieranie súradnkc z profilu hráča (ak to nieje to isté ako filtrovanie :)) a spojil ho niekto nejak s fake scriptom :)

PS: zbieranie súradnic z mapy tam máte 2-krát :)
 

DeletedUser32568

Guest
je to jednoduchý :) zajdi na TWS - vytáhni souřadnice v bb kódech pak zapni notepad/wordpad a dej CTRL+H [coords] dej do nahrazovaného a nenahrazuj to ničím ... potom udělej to samé ale [/coords] nahraď mezerou :) a máš to hotový
 

DeletedUser27494

Guest
Moc dekuji!!!

je to jednoduchý :) zajdi na TWS - vytáhni souřadnice v bb kódech pak zapni notepad/wordpad a dej CTRL+H [coords] dej do nahrazovaného a nenahrazuj to ničím ... potom udělej to samé ale [/coords] nahraď mezerou :) a máš to hotový

Dekuji to jsem potreboval -
jsem stary ale porad se ucim
dekuji!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru