• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Festival Fantazie v Chotěboři

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Do kdy bude zhrba možný se přihlásit? já totiž nevím jak mi to vyjde tak ...
 

DeletedUser7531

Guest
A bude tam vubec nekdo od DK? Ptam se jen jestli ma vubec cenu se koukat na ty stranky poradne ....
 

DeletedUser3

Guest
Přihlášení ... no co nejdříve, ale pokud jedeš jen na jeden den, tak není problém si zakoupit vstupné až tam.

Účast vedení DK - Indigra, Soník, Grim
Pane Ořechu, to už se vyplatí nás vidět nebo?:mocking
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
:gamer Pročítám program i hosté co tam přijedou a vypadá to,že to bude setkání na úrovni. :gamer
 

DeletedUser7531

Guest
Účast vedení DK - Indigra, Soník, Grim
Pane Ořechu, to už se vyplatí nás vidět nebo?:mocking


No nevim, nevim :pardon Koukal, jsem ze DK tam budou mit tu prednasku nekdy v utery nebo ve stredu (uz si to zase nepamatuji). A ja jsem ten vikend pred tim v Pardubicich, coz je relativne kousek :) Ze by jsem si vikend o neco prodlouzil? :) ....
 

DeletedUser2502

Guest
No tak to já jsem nad tím ani nepřemýšlel. Když jsem tam byl minule, tak jsem nikoho od DK neviděl. Oříšku, jestli by jsi jel, tak bychom mohli jet spolu, ale přihlašovat se nebudu, vstup zaplatím na mýstě :yes
 

DeletedUser7531

Guest
No tak to já jsem nad tím ani nepřemýšlel. Když jsem tam byl minule, tak jsem nikoho od DK neviděl. Oříšku, jestli by jsi jel, tak bychom mohli jet spolu, ale přihlašovat se nebudu, vstup zaplatím na mýstě :yes

Uvidim jak to vyjde. Bud budu o vikendu v pardubicich, a nebo me kamos pozval na Rock for people do Hradce. Dalsi vec, jak se budou u nas doma koukat na vikend prodlouzenej do stredy :geek:pardon:pardon:pardon
 

DeletedUser7531

Guest
Tak si to na tom festivalu hezky užijte :) Beze mě :pardon Moc práce...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru