• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Filtr pro boje o erby

DeletedUser32150

Guest
Navrhoval by som aby sa vo filtry na oznámenia dalo nastaviť aj blokovanie oznámení týkajúcich sa bojov o erby. Bojuje sa stále a možno nielen mne ale aj niektorým iným to prekáža pri prehľade oznámení. Boje trvajú asi tri dni a už to ani nestíham vymazávať.
Ak tam taký filter je a ja som si ho nevšimol ospravedlňujem sa.
Kontinental
 

DeletedUser40698

Guest
Sice je to dobrý nápad, který mne také napadnul když jsem si ho chtěl nastavit, jenže tato událost je asi jednorázová a pro velkou kritiku pochybuji, že by ji někdy v budoucnu opakovali? A tím pádem asi nebudou dávat ani filtry.

Každopádně tento návrh podporuji.

Též by bylo vhodné aby se rozšířila i paměť oznámení, je malá. Aby pro každy druh měla svoji paměť třeba na 500 zpráv.
A v pomocníku rabování aby předešlá oznámení zůstávala tak asi 5x zpetně a aby se hned nepřepisovala, protože kolikrát je potřeba si udělat nějaká srovnání a to je nemožné.
 

DeletedUser

Guest
- tak mohl by být filtr obecně pro tyhle "události"
- jinak to mažu přes "Filtrovat dle názvu oznámení: bojovni"
 

DeletedUser33666

Guest
Filtr asi existuje :)

Jen to asi není filtr na oznamka. Jak jinak si vysvětlit že na 15 stránkách mám s bídou 10 bojovníků kde mohu boj uskutečnit? Zbytek je (a někdy celé stránky) jen seznam nicků k ničemu. Takže pokud filtr tak bych prosil filtr k vyhledání erbu ne stránky zbytečnejch nicků.
 

DeletedUser

Guest
A když jsme u filtru v seznamu, hodila by se taky možnost nenabízet tam vlastní kmen. Já mám sice použitelných výsledků celých 15, ale můžu jen na 5 :D
 

DeletedUser40698

Guest
No a je to tady, ale obávám se pánové, že pozdě, že už by to na ty dvě zbývající kola nezavedli. Také jsem psal třeba o filtru, aby to řadilo dle erbů a nebo aby šlo najít více nicků(za to jsem byl "zkritizován", že ve všem hledám chyby).
A přitom to byl jen návrh, že by se to mohlo hodit více lidem.
Tři kteří si toto přejeme je sice víc než jeden, ale pořád málo na schválení a zavedení do hry.

Někteří si mohou oddychnout k této události už návrhy dávat nebudu, přesně tak, na ty dvě zbývající kola to už nemá cenu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nápad to určitě k zamyšlení je, ale v již probíhající události nelze očekávat další změny. Každopádně díky za tvůj návrh.
 
Nahoru