• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

filtr

DeletedUser25074

Guest
také sem něco přihodím...

poslední dobou zjišťuju, že mam XXXZ oznámení o přepadené podpoře. nikde neexistuje filtr, kde si toto může člověk upravit nebo úplně zakázat. dokonce to neni ani samostatná složka. (útok, obrana, ostatní) ale ve složde "obrana" se nachází i přepadená podpora.

nevím jak koho ale mě docela štve, když mi denně přijde 800 oznámení o přepadený podpoře. fakt se mi nechce prohlížet si to všechno, jestli náhodou někde mezi těma oznámeníma neni útok na moje vesnice.

v nedávném čase jsem měl rezervovanou vesnici nepřítele (končícího hned vedle mě) abych viděl, kdy je ves přebára a mohl reagovat. nicméně i když jsem tu byl, tak přes těch XXZ oznámení jsem to nezaregistroval. až po 10 hodinách, kdy dobyli další vesnici jsem si toho všiml.

myslím že taková možnost výběru by byla dobrá a dost by se to hodilo.

druhá možnost: 1 oznamko o celkovém stavu mojí army v té vesnici - součet mého vojska a celkové ztráty
tím by 20 útoků na ves kde je army z 10 vesnic znamenalo pouze 20 oznámení a ne 200 oznámení jako nyní.


díky :)
 

DeletedUser

Guest
- při pú je ve filtru ve složce obrana i možnost
Útoky na tvé vesnice
Útoky na podporované vesnice

- je tedy na Tobě co si pro viditelnost zaškrtneš, nebo pak najednou vymažeš..
 

DeletedUser25074

Guest
děkuji za rychlou odpověď nicméně ve 23:08 jsem zaklikl možnost "Útoky na podporované vesnice" a ve 23:13 mi přišlo dalších 21 oznámení o přepadené podpoře.
 

DeletedUser25426

Guest
No oznamka ti přijdou, ale když zvolíš možnost Obrana a filtr, objeví se ti jen ty, které chceš vidět - a můžeš je smazat nebo prohlédnout a uložit :)
Zakázat filtrem úplně jdou jen oznamka bez škod na stavbách a armě :)
 

DeletedUser25074

Guest
no já právě požaduju filtr, kterej mi nebude vůbec zasílat přepadenou podporu a nebo jen ten souhrn (druhou variantu)
 

DeletedUser25426

Guest
Zkus si někde nechat udělat script na zakázku - tady se nedovoláš :(
Já osobně mám nastaveno tak, aby při volbě obrana vyskočily jen napadené podpory, a ty hned mažu :)
Ten souhrn by byl dobrej, už to tady někdo navrhoval, ale mocní se nevyjádřili...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Mocní je silné slovo - v tomto případě jsme jen zprostředkovatelé - o tom, co z hráčských návrhů bude přijato nebo ne, rozhodují vlastníci hry. To nemáme jak ovlivnit. Také občas mažu několik stran oznámení o přepadených podporách.
 

DeletedUser25426

Guest
Mocnými myslím ty, kteří mají možnost to ovlivnit a napsat INNO o úpravu - pokud uznají za vhodné... Docela bych ocenil, kdyby někdo z těch, co mohou se také vyjádřil - že to "poslali/je to nepodstatné"... Sice tu někdo někdy napsal, že to sledujete a případně řešíte, ale vzhledem k tomu, že se většinou nic neděje, nějak tomu nevěřím... Některé připomínky tu byly - třeba na opravy, už před rokem a upadly v zapomění...
[SPOIL]
Mocní je silné slovo
Proč můžou nadneseně psát jen někteří, Biblosi? ;)[/SPOIL]
 
Nahoru