• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Filtrování souřadnic vesnic

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7531
  • Vytvořeno

DeletedUser7531

Guest
Zdar , no ja bych potreboval trochu jine filtovani , kdyby nekdo o nem vedel dejte mi vedet ....
tady je priklad ....
mam tohle ... Sparta IV ... (496|746) K74
ale potreboval bych to upravit do tohohle tvaru
... Sparta IV ... (496|746) K74 [village]496|746[/village]
a duvod ....lepe se pak v tom seznamu da orientovat , nez kdyz hledat mezi 200 vesnicemi nejakou podle souradnic :cry.
Diky Obluda

Proc tam potrebujes takhle ten nazev? Vzdyt tohle je BB cod. Kdyz to vlozis jako prispevek do fora ve hre, tak se ti ty souradnice prelozi na odkaz na danou vesnici v podobe nazvu vesnice. Ty snad neznas bb?
 

DeletedUser

Guest
no takze , bb kod znam ...
ale kdyz delas rezervace na hrace , a hodis si na forum 200 vesnic , ktere jsou jenom v BB kodech a pak prizujes ke kazde ,kdo ma kterou vesnici rezervovanou tak musis to hledat podle souradnic , ale kdyz to udelam tak jak jsem psal predtim ... Sparta IV ... (496|746) K74 [village]496|746[/village] v tomhle tvaru tak to nemusim pracne vyhledavat podle souradnic ale staci podle nazvu vesnice , proto by me bodnul nejakej ten filtr ,ktery to upravi vid muj prispevek vise ...doufam,ze to ted pochopis co tim sleduji .....
 

DeletedUser

Guest
Jinak kdysi dávno jsem ta dělal přez excel.
Tohle je ovšem značně pohodlnější.
jen v té excelové verzi jsem měl i původní název vesnice v textové podobě + za ním BB kod.
Na foru se při změně jména vesnice, krásně ukázalo, že je už zabraná.
 

DeletedUser7531

Guest
obluda: Copak o to - udelat jde vse. Ma to jen jeden hacek. Souradnice v textu poznas jednoduse. 'Svislítko' a z kazde strany 1 az 3 cislice ale jak na nazev? Zejmena pokud bude souradnice filtrovat z nejakeho fora? Text jako text. Na tohle by uz byla potreba databaze ... + nutna casta aktualizace. Nekdy v budoucnu - snad ...
 

DeletedUser

Guest
Kokosovu aplikaci chvalim....az na...Vzdyt tam ty souradnice stejne musim napsat...uz tak to zabere hodne casu..Kdyby treba slo jen kliknout na hrace, zkopirovat seznam vesnic(s lomitkem a nazvem) a hodit to do toho tvyho programku...to by bylo perfektni...
 

DeletedUser7531

Guest
Kokosovu aplikaci chvalim....az na...Vzdyt tam ty souradnice stejne musim napsat...uz tak to zabere hodne casu..Kdyby treba slo jen kliknout na hrace, zkopirovat seznam vesnic(s lomitkem a nazvem) a hodit to do toho tvyho programku...to by bylo perfektni...

:wacko .... nemusis je vypisovat, kopirovat staci. Ono kdyz potrebujes v BB codu 10 vesnic od jednoho hrace, pak 20 od jineho a 50 od dalsiho, tak to jen nakopirujes a ono ti to vyplivne bb. Na vypsani vesnic v bb jen jednoho hrace klidne muzes pouzivat twstats + si tam muzes zvolit i format vystupu.... TWstats je hezky, nerikam, ze by to neslo udelat taky, ale opakuji znova, ze si nehodlam nekde kupovat web hosting a nebo si nastavovat server doma, aby jste mi lezli do lokalni site na nejaky zavsiveny pocitac, co by jsem vam promapoval pokud by se mi to nahodou povedlo.... a na webhostingu zdarma je to take pekne futuristicka myslenka ...
 

DeletedUser

Guest
Ale do toho tveho programu musim ty vesnice(souradnice) napsat...A tzn. ze musim napsat 500|500¨
500|501
500|502
500|503


Nebo ne?
 

DeletedUser

Guest
Ne ne, stačí zkopírovat jen ten seznam, kde je napsáno, z kterých vesek na tebe kdo útočí a máš to...
 
Nahoru