• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

filtrovani ODCHOZICH ÚTOKŮ

DeletedUser27494

Guest
Mám tip na vylepseni hry !


Rad bych filtroval ODCHOZÍ útoky podle cílové vesnice? :
(Ted to jde jen podle puvodu vesnice casu přichodu nebo dle jednotlivych jednotek )
Usnadnilo by mitpo zobrazovani utoků abych nemusel pracne matúzat ty co neni nutne zverejnit,
ale jen ty co ostani spoluhrace zajimaji (kdy utocim kŕomen naprikladjendoho hrace i na sve rezervace (barbarky)
tak ty utoky mimo ciloveho hrace mazu a kdbych to seradil jen podle cilove vesnice ,
tak bych se i poskladali vesnice hrace za sebou a ostani by byli az za nimi nebo jinde !



dekuji za odpoved!

Aktualni nastaveni:


Beznzvu.jpg



Můj návrh:

12.jpg


Omlouvam se za barvu ale delal sem ti narychlo v malování,
bylo by to na vesnicemi kam smeruje utok a po kliknuti na ti policko by se seradili utoky podle nazvu vesnic
(pripadne druha verze bylo by tam policko CÍLOVÝ HRAČ a tak by to bylo mozna jeste lepsi
ze bych videl presne za sebou cile svych útoků bez ohledu na čas
nebo jinych součastných nastavitelných parametrůl'
 

DeletedUser25426

Guest
A co použít script? Připadá mi to jednodušší, než překopávat náhledy ve hře...
 

DeletedUser

Guest
- a je nějakej funkční?.) (ten můj přestal fungovat..)

- nejspíš by stačila výměna Původ vesnice za Cílová vesnice..(je to první řazení k něčemu?.)) Ono by se to hodilo i pro podpory.. pro rychlý spočítání, když toho posíláš hafo do jinejch vesnic.. Považuju to za velmi dobrý nápad..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Tenhle funguje, z databanky zajištěných scriptů TW.

[SPOIL]javascript:$.getScript('https://media.innogamescdn.com/com_DS_UK/Scripts/sort_rh.js',function(){fnOverviewSorter()});void 0;[/SPOIL]
 

DeletedUser27494

Guest
Tenhle funguje, z databanky zajištěných scriptů TW.

[SPOIL]javascript:$.getScript('https://media.innogamescdn.com/com_DS_UK/Scripts/sort_rh.js',function(){fnOverviewSorter()});void 0;[/SPOIL]


Díky moc !

Seradi se mi to podle jmena vesnice ale ještě lepsi by bylo to seřadit podle Cílového hráče
(podle toho na koho utocim ( kdyz chci zveřejnit POUZE ütoky na konkretniho hrace )
JE I NA TO NEJAKEJ SKRIPT?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru