• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fotbalová síň

DeletedUser28785

Guest
chládku, chládku ty v životě nebude top spammer když žiješ takhle ve snech a myslíš si, že je veterán na dosah :D to je i pro mě daleko :D
ale aby jsem nebyl OT tak Čech by neměl jít do Sparty na tu je moc dobrej...ve Spartě bych uvítal Xaviho nebo Villu :rofl
 

DeletedUser5389

Guest
Xaviho by asi v týmu uvítal každý tým světa :D

Podle mě neni v současnosti lepšího záložníka než je on a doufám, že v Barce ukončí karieru...
 

DeletedUser29967

Guest
Ale docela zvlastni... jeste pred 2 lety byl takovy zalezlý... vubec se neukazoval a ted se z nej vyklubalo toto :)
 

DeletedUser

Guest
Xaviho by asi v týmu uvítal každý tým světa :D

Podle mě neni v současnosti lepšího záložníka než je on a doufám, že v Barce ukončí karieru...

No rekneme, ze nejlepsi zaloznici jsou Xavi a Iniesta, bude to přesnější :hi

Už před 2 lety byl Xavi skvělý na mistrovství Evropy :mad:D
 

DeletedUser5389

Guest
Xavi byl skvělý odjakživa :)

Ve své době byl rok co rok považíván za největší talent, když byl ještě mlád. Stačí se kouknout, jak dlouho už je v základu Barcelony. Jen teď, když má Barcelona tolik úspěchu a Španělé jsou mistři světa, jsou jeho kvality více vidět...
 

DeletedUser

Guest
Xavi je opravdu téměř dokonalý, líbí se mi jeho styl hry:) Mě se líbil Fabregas, ale už se dost ztrácí:cry
 

DeletedUser

Guest
No vlastně se dá říct, jak by Barca vypadala bez Xaviho a Xavi bez Barcelony?!
To je jak říci, jak by vypasdali husité bez Žižky a Žižka bez husitů:hi
 
Nahoru