• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Godfreyův sextant - lord Sedlar

  • Zakladatel vlákna DeletedUser39651
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser39651

Guest
Při obhlídce okolí našel tvůj Paladin na břehu jezera Godfreyův sextant.
paladin_sextant.jpg
Godfreyův sextant umožňuje Paladinovi číst z hvězd. Pokud jde na vesnici, kde se Paladin nachází, útok, uvidíš čas, kdy byl útok(y) vyslány. Díky tomuto lze odhadnout s čím útočník přijde, i když jsi nebyl online při vyslání útoku. Pokud je při špehovacím útoku Paladin s jednotkou, uvidí útočník vlajku obránce, a to i v případě, pokud vlajka nijak neovlivnila průběh boje (tj. více obyvatelstva, větší produkce surovin ap.). Podmínkou je, aby měl útočník více přeživších špehů než obránce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Takové vylepšení špehů by možná hráči bez PÚ uvítali. :)
 

DeletedUser33829

Guest
I bez PÚ se to dá zjistit, hráči bez PÚ v tomhle nejsou nijak znevýhodněni, vždy je to jen otázka myšlení, znalostí a hlavně nebýt lenivý, za pomocí aplikací na externích zdrojích to máš zjištěné za chvíli jak dlouho jde která jednotka z vesnice X do vesnice Y.

Nefunguje sextant jen na severní polokouli?:D:blush:pardon
 

DeletedUser2005

Guest
...čas vyslání útoku se dá naprosto přesně spočítat...pokud si při odhlašování z PC poznamenám čas,kdy jsem odcházel a po opětovném přihlášení zjistím nové sekerky,jednoduše si ze zbývajícího času který mají na cestu do mých vsí odvodím dobu,kdy byl který útok poslán...z čehož lze celkem dobře zjistit,co se na mne hrne...není to sice stoprocentní,ale funguje to...
 

DeletedUser39651

Guest
...čas vyslání útoku se dá naprosto přesně spočítat...pokud si při odhlašování z PC poznamenám čas,kdy jsem odcházel a po opětovném přihlášení zjistím nové sekerky,jednoduše si ze zbývajícího času který mají na cestu do mých vsí odvodím dobu,kdy byl který útok poslán...z čehož lze celkem dobře zjistit,co se na mne hrne...není to sice stoprocentní,ale funguje to...

Když jdeš v noci spát, ráno se probudíš, vidíš že na tebe jde útok, jak poznáš co to je? Špehové, ostrej?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ano, dá se to třeba v excelu spočítat, ale musíš vědět, jak dlouho jsi ve hře nebyl. A pokud je to posláno z kratší vzdálenosti - katapult a šlechtic se poznává dost špatně, vzhledem k tomu, že nevíš přesný čas. Ten se dá ale zjistit po dopadu prvního útoku po opětném přihlášení do hry - zpětně to pak spočítat, v kolik vyšel. Ale zabere to dost času.
 

DeletedUser2005

Guest
Když jdeš v noci spát, ráno se probudíš, vidíš že na tebe jde útok, jak poznáš co to je? Špehové, ostrej?

...psal jsem že to není stoprocentní,jen jsem poukázal na skutečnost,že pokud nemáš dlouhou prodlevu mezi odhlášením a opětovném přihlášení,lze zjistit co útočník poslal...v případě Tvého sextantu by tedy bylo zbytečné,aby ve vesnici s paladinem kam jde útok,bylo možné zjistit v kolik byl vyslán...v tom případě by bylo reálnější rovnou útok automaticky označit nejpomalejší jednotkou...:great
 

DeletedUser40463

Guest
.

Když jdeš v noci spát, ráno se probudíš, vidíš že na tebe jde útok, jak poznáš co to je? Špehové, ostrej?
velice lehce. mám v mobilu upozornění, případně na meilu - zkontroluju čas, kdy mi cinkne mobil nebo čas meilu a zapínám PC, pak lehce spočítám cokoli. a pokud jde o malinko pomaleji než špehové, vím, že mají s sebou i paladina.....
 

DeletedUser40698

Guest
Čistě jen na android zařízení s upozorněním se nedá 100% spoléhat, nejlépe je mít zapnuté PC 24 hodin denně plus v kombinaci třeba s tabletem. A to zvukové upozornění vzbudí i mrtvého. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru