• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Graf na tržišti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, nevíte někdo - jde vypnout ten graf na tržišti, když prodávám suroviny za body? Vždycky tam naskočí a já musím rolovat dolů, abych nabídku potvrdil. Ten graf je stejně k ničemu, lokální poměry nabídky a poptávky jsou většinou jiné, navíc když zadám suroviny, v řádku níž potom kliknu na kolonku (kolečko) PB, naskočí graf, a když teprve potom zadám počet požadovaných bodů za surovinu, stejně se už nezmění. Ale nejvíc mi vadí to rolování.
 

DeletedUser37060

Guest
no faktom je, že by sa ten graf mohol nastaviť buď ako voliteľný, ako napr. zobrazenie dokončených budov...
alebo ten graf umiestniť dolu ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zatím to možné není, ale navrhnu to vyvojářům hry. Je pravda, že pokud někdo zadává často stejnou nabídku, asi ho graf spíše už otravuje.
 

DeletedUser

Guest
No hlavně on naskočí mezi zadání nabídky a tlačítkem nastavit, tím ho posune na monitoru dolů a musí se rolovat, aby se nabídka potvrdila. A otravný je taky.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak, je to hodně otravné, ještě když na světě casual zadávám pořád dokola stejnou nabídku. Někdy mě to dokáže i vytočit :D ..bylo by super to navrhnout na volitelné..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru