• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hýbající se útoky

DeletedUser

Guest
Ahoj, nešlo by nějak udělat hýbající se jednotky? Třeba že by před hradbama stáli moji vojáci a byli pohyblivý? :) A šlo by vidět jak mě napadá nepřítel, jak mě ničí a katapulty střílí apod. :) No já myslím že by to bylo opravdu hezké a přilákalo by to i více lidí ;)
 

DeletedUser34582

Guest
Myslím, že také niečo je pri PÚ možné aktivovať :D ale ako to funguje, či to funguje a či to tam ešte je to teda netuším :D
K tomu je to len sotva možné :D Na to by sa inno nedalo :D a Ďalšia vec...zober si, že útoky prebiehaju tak, že príde a oddíde ( aj keď je tam nejaký sklz časový :D ) takže čo myslíš ? Ty vidíš priebeh a útok sa už vracia ? :D
 

DeletedUser23979

Guest
Už to tu za těch let bylo tolikrát :)....ale nejde to...hlavně server by to nezvádal, a muselo by se vše předělat...možná při jednom útoku na světě.....ale ne, když je na každým světě ,,x,, tisíc útoků....

A jak říkal drekt :)
 

DeletedUser

Guest
Tak ať to zařídí třeba na světě 32? A s tým časem by to bylo třeba v oznamku a tam "přehrát útok" nebo něco podobného.. Vždycky se to dá nějak vyřešit :) Ale už tady žádné nápady dávat nebudu, stejně jste vždycky všichni proti mě což je docela škoda..
 

DeletedUser23979

Guest
Už jsem tu několik let. Takový nápad, už tu byl několikrát, se stejným výsledkem. Ten výsledek myslím, co jsme napsali.

Nikdo prtoi tobě není. Nápady můžeš dávat dále.
 

DeletedUser34582

Guest
Presne ako dodala Majka :)

Ale nápady kľudne dávaj :) Pokiaľ viem pár nápadov, ktoré sú teraz v hre pochádzajú práva z tohto fóra :)
 

DeletedUser

Guest
...

Pokud si myslíte, že by to nezvládal, asi neznáte hru Stronghold Kingdoms?
 
Nahoru