• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hazard / * H *

DeletedUser

Guest
Zdravím všetkých hráčov,

Rozhodol som sa založiť kmeň,nebudem to rozpisovať básničky ani nič podobné,mám veľa času a trplezlivosti a skúseností , kto sa chce pridať tak nech napíše do tejto zložky.

- Meno: Hazard
- Tag: * H *
- Strana: Severo-východ
- Info o členoch: Zatiaľ som sám,ale už sa dohadujem s pár hráčmi do vedenia.
- Zameranie kmeňa: Kmeň sa nebude zameriavať na bodové umiestnenie, ale bude kralovať OFF a DEFF ranku,nepotrebujem tu hráčov,ktorý dostanú na pekáč hneď po začiatočnickej ochrane.
- Vedenie kmeňa: Ja + pár skúsených hráčov zo Slovenska

- Obrázok kmeňa:


image.php


Hráči, ktorý idú
:

[SPOIL]to by ste chceli vedet :p[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Kdybych šel na tento svět můžu se k vám přidat ? Víš, že to neumím, ale i tak :pardon
 

DeletedUser

Guest
Moc ťa nepoznám,ale skúsime :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Diplomacia sa bude riešiť mesiac po spustený!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Najprv mi napíš tvoje skúsenosti v OS.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32568

Guest
Zdravím,
rád bych se přidal do tvého kmene. S DK mám veliké zkušenosti (hraji od cs1), dělal jsem i náboráře a diplomata kmene. Můj největší úspěch byl cca 850.000bodů, ale pak jsem srazil počet bodů, kvůli tomu, že si zásadně neplatím PÚ a hrál jsem ve středu nepřítele, kde na mě měli morálku jen 30% takže mě nemohli dobýt :D Každopádně záleží na tobě, zda-li mě vezmeš :)
 
Nahoru