• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení volného prémia

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser28954

Guest
x-tomos
svět 21 - 6 dní
svět 12 - 6 dní

reaguji na arragorn příspěvek pode mnou:
osobně jsem ani nepoznal že na s21 se mi premium zaktivoval. Nikdy jsem ho tam ještě neměl a v nastavení proto byl vypnutý panel a vyjížděcí menu :) na s12 jsem se díval kolik mi zbývá než to zaktivovali, takže tam to poznat šlo ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aragorrn

Svět 2 - 3 dny

Kdo má aktivovaný PU, těžko něco pozná, protože se zdarma bez jakýchkoliv hlášek jen prodlouží. Málokdo si pamatuje, do kdy ho měl. Kdo aktivovaný PU nemá, tomu se zdarma nasadí, také bez jakýchkoliv hlášek. Viz. úvodní aktualizovaný příspěvek v tomhle vláknu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser26656

Guest
Zdravím jsem ze světa 1. Já opravdu jsem body nedostal na 3 dny zdarma díval jsem se do protokolu. :)) Jinak ty body mají být nasazeny?? mám pú už docela dlouho a žádné změny furt stejný.
 

DeletedUser3

Guest
Situace je taková že po výpadcích máme masivní problémy s Tooly. Při aktivaci premia gratis došlo k chybám jak jsem psala výše.
Bohužel v protokolech zápis není proto jsem vás požádala o pomoc. jediná možnost jak to zjistit, je u hráčů kteří prémium již měli, mají datum nasazeného prémia o 6, 3 nebo 0 dní prodloužené.
Velice Vám všem děkuji za informace a pomoc při řešení tohoto problému, aby všichni měli stejně a nikdo nepřišel o premium, které si za vaši neuvěřitelnou trpělivost víc než zasloužíte.

Ještě nám dost světů chybí, prosím pište dál ... děkuji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru