• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlavní menu

DeletedUser

Guest
Zdravím.

Sice se mi líbí, že v hlavním menu se ukazuje počet nových zpráv, či příspěvků na fóru apod.
Ale...
Mění se velikost (délka) textu v liště a tudíž, když si rozklikám větší počet záložek a chci si odklikat cokoliv z rychlého náhledu, neustále se mi to posouvá a již nelze rychle přeskakovat přes klávesové zkratky mezi záložkami.
Pak v té rychlosti kliknu na sousední tlačítko.

Je možné velikost tlačítek v hlavním menu nechat stále ve stejné velikosti ? Ať už tam je číslice v závorce a nebo ne ?
Nebo to může být z jiného důvodu, nevyznám se v technických věcech při tvorbě webu.
Ale zásadně to ovlivňuje hru pro ty, kteří hrají DK jako dříve v pravěku :)

Ještě bych se zeptal, proč se mi při přepnutí záložky přes klávesovou zkratku rozbalí menu z hlavní lišty, když mám šipku myši pod ní namířenou na rychlý náhled - to je snad ještě horší :(
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Já osobně první věc jako zásadní problém nevidím. Stačí pravidelně číst zprávy a občas přečíst fórum a bude po problému.

Ohledně druhé věci, zkus mi sem hodit screen tvého příkladu, nějak to asi špatně chápu...
 

DeletedUser

Guest
Problém v tom je, jelikož mi odkazy na scripty nebo budovy v každé nové záložce "ujedou" o několik milimetrů někdy doleva, jindy doprava.
Když to hrajeme jako jsme to vždy hráli a třeba při útoku rozklikáme 50 záložek nádvoří a přepínám klávesovými zkratkami mezi nimi, chci držet myš na tlačítku scriptu a jen klikat.
A to není jen o útoku, vždy když cokoliv dělám pře více záložek.

Nikdy s tím problém nebyl, až s některým novým updatem (rok jsem nehrál).
Zprávy, oznámení, fórum apod. čtu vždy téměř okamžitě. Ale při tomto problému bych musel zprávu rozkliknout ve všech otevřených záložkách :D
Hlavně pokaždé je ten odkaz prostě jinde. Při rychlém přepínání záložek pak místo na útok kliknu na kraj tlačítka balanc surovin.


Ten druhý problém popíšu lépe. Screen nevím, co by řešil v tomto případě.
Mám 2 záložky.
V jedné namířím myš na hlavní budovu v rychlém náhledu a kliknu. Přepnu záložku ctrlTAB aniž bych hnul myší a ta by měla opět mířit na hlavní budou, jen v jiné vesnici, kterou jsem si tam předtím nastavil. A kliknu.
V tomto případě a vždy to tak šlo, mám rychle rozkliknuté 2 hlavní budovy (nebo třeba 100, podle počtu záložek).

Nyní je ale problém ten, že po přepnutí ctrlTAB na další záložku (myš míří na hlavní budovu), se mi na další obrazovce samovolně rozbalí odkaz "náhledy" a překryje hlavní budovu. Takže pokud kliknu, kliknu třeba na náhled produkce místo hlavní budovy.

To naprosto vyřadilo moji hru přes více záložek a klávesové zkratky, na které jsem léta zakládal svoji hru.
 
Nahoru