• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hoptua Team

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Zdravím ve spolek!

Tak jsme tu zase, tentokrát ovšem poprvé na normálním světě a ne na speedě, což znamená, že si naší premiéru hodláme pořádně užít, rozjet show jako na speedech a hlavně začlenit do uskupení Hoptua Teamu další skvělé človíčky, kteří mají smysl pro humor!
Chcete-li se stát členem tohoto uskupení, tak pište sem a nebo rovnou na S32 na účet MoReSy??, děkuji!

P.S. Nebudete tomu věřit, ale změnil jsem se a již nejsem takový blázen a do všeho hrr jako dříve, tudíž ... :D

Těšíme se na vás a všem přejeme mnoho úspěchů!

Váš Hoptua Team! :cool
 

DeletedUser30368

Guest
Aspoň kdyby jsi posílal nějakou osobnější pozvánku, než to co jsi psal :p
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Ale no tak ... netřeba posílat osobitější zprávy, když mě ti hráči znají a buď se rozhodnou, že se mnou opět budou spolupracovat, a nebo že se na mě vykašlou.
Osobitější, lépe řečeno složitější, zprávy píši v případě, že dotyčného hráče neznám a potřebuji ho přesvědčit o tom, že v našem kmeni je vysoká kvalita a kde jsou naše největší přednosti.
Máme ty nejvyšší ambice a je mi jedno, že se zrovna Tobě nelíbí má nabídka a že jsi nepřijal mé pozvání, protože v našem kmeni je již nyní velmi vysoká kvalita a přední hráči českých kmenů ještě přijdou, tudíž netřeba mě kritizovat. ;)
 

DeletedUser33651

Guest
:)

no mě si psal taky ale jakmile založím kmen tak ostatní kmeny mi jdou kolem, jinak bych buď začel bez kmene nebo šel kvám.
 
Nahoru