• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

!Hospoda!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27281
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Celkem sranda.. ale cetl jsem u nekoho v profilu ze tam je pomaly server s spatnou odezvou,tak to bude tim asi.. bude se hrat nejaky odvetny kolo na lepsim serveru?Asi by melo ne,protoze toto je na houby..
http://krs1.bujokjeonjaeng.org/guest.php?screen=ranking&mode=ally
Jinak jak na tom jsou vysledky?Uz se odehraly 3 kola,4je na ceste a vysledky nikde(to myslim jen cz kola),musel jsem si to najit sam.Pokud s tim je problem,tak mi napiste zpravu a ja vam to klidne najdu a pripravim jestly je to tolik prace :eek:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Celkem sranda.. ale cetl jsem u nekoho v profilu ze tam je pomaly server s spatnou odezvou,tak to bude tim asi.. bude se hrat nejaky odvetny kolo na lepsim serveru?Asi by melo ne,protoze toto je na houby..
http://krs1.bujokjeonjaeng.org/guest.php?screen=ranking&mode=ally
Jinak jak na tom jsou vysledky?Uz se odehraly 3 kola,4je na ceste a vysledky nikde(to myslim jen cz kola),musel jsem si to najit sam.Pokud s tim je problem,tak mi napiste zpravu a ja vam to klidne najdu a pripravim jestly je to tolik prace :eek:)

V klidu . Stejnak jak to tak vidím tak se dále nedostanem než rozehra ;) Já osobně fandím Bosně a Hercegovině,Polákům . Ty maj team,který spolupracuje :blush ;) Dobře že 75% speed ligy jsem zatím neodehrál,stačilo mi 1no kolo

P.S. Tím nemyslím celý team!
 

DeletedUser33072

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser26877

Guest
šak nenadavam ...... ale keď oni maju tak hlupy server že sa tam neda ani regnuť
 

DeletedUser26877

Guest
Ale dobre by bolo kebyže Idemdor dal speedy aspon 2 dni dobredu lebo takto si vobec nezahram
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru