• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hráč+ Premium= Skiller?

DeletedUser

Guest
Cas su penize a za tych par supiek sa vam ta fura usetreneho casu bezduchym klikanim vyplati...

Aj ked si myslim ze nemčúri su docela lenivci. platime im a oni za to doooost na to prdia. Tolko perfektych navrhov je na stranke .net a prejde len par.. a to povacsinou ide len o sprijemnenie ovladania a zlepseni prehledu. Nenarusovalo by to hru (ako takovy kostel, alebo nevestinec a podobne pakarny), len by to zlepsilo prehlad a sprijemnilo prostredie.

Vyborne napady. Lahko proveditelne. Urcite menej komplikovane ako taky kostel.. Ale oni ne... Mozno ze to bola chyba zacinat hru s tak nedynamickym teamom programatorov. Ale co uz nadelam. Jedinmoznost je vrele nedoporucovat :D
 

DeletedUser2029

Guest
... Mozno ze to bola chyba zacinat hru s tak nedynamickym teamom programatorov. ...
Naprogramovat se dá cokoli. Je otázka, zda je dobře neustále měnit a "vylepšovat". Já například onen konzervativizmus (stylem) velmi oceňuji. Dokonce vyžaduji. Je to hra, chci si tady odpočinout. Ne, že si budu každou chvíli muset zvykat na novinky, jiné ovládání a případné další fíčury, ze kterých mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě (naposledy šipky na další vesnici, později trochu opravené, ale nic moc).

Se změnami si vystačím s mým "pracovním" oborem (co 4-5 let to cca 80% znalostí zahodit a učit se nové věci - průběžně pochopitelně, nemyslím skokem). U hry se chci pobavit, odreagovat. Možná i proto si raději zahraji moria/angband, DM a z novějších řekněme civilizaci (verzi 2, možná, možná verzi 3 - Sid Meier i u nových verzí moc neměnil styl) či MM6 a podobně. Už mne nebaví, u her, u relaxace, stále se učit nové a nové věci.

Takže u hry, která mi má vydržet 4-6 let, oceňuji stabilní prostředí. A co jsem viděl mnoho nových nápadů, tak jen naprostý zlomek opravdu stojí za to. Z mého pohledu. Pochopitelně určitě bude existovat sorta dalších konzervativních, kteří na tom budou podobně, jen ten výběr zlomku budou mít jiný. Takže chápu, že každý zásah do hry se musí předem mnohokrát otočit a prozkoumat, než jej pustí ven.

Za revoluční a rozumnou věc bych bral třeba možnost pluginů, resp. jednodušší možnost výroby a instalace skriptů (předdefinovaný nějaký interface), aby se věci nemusely tolik vyzobávat ze stránky a při změně layoutu a jazyka přepisovat. Pak by si každý vybral dle svého vkusu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
souhlasím s tebou (hodně) snad jenom s tím, že tím jak startují stále nové a nové světy, musí se Innogrames snažit přitáhnout další (nebo stávající hráče),a by hráli na dalších světěch a platili, nebo koukali na reklamy...

... proto si myslím, že odstartovat občas nějaké jiné světy, jako třeba původní klasik, další s magickou pevností, další s kostelem a třeba pár dalších s jinými konstelaci mi přijde jako docela dobrý - hodně lidí si novinky vyzkouší a nakonec někde pevnějši zakotví.....

Osobně by se mi líbil svět s rychlostí třeba 4 a limitem 20 lidí na kmeni, ale tady se víc jak rychlost 2 nepěstuje...

Jinak k původní otázce: ANO, i hráč bez premíáků může dlouho dobře hrát - bude to ale chtít hodně času a je otázka, zda by byl schopen dohrát nějaký svět do konce - na světě 2 máme 5 hráčů s víc jak 1.000 vesnicemi. Jenom operace naklikání mincí (13 mincí ve vesnic cca 0,5 vteřiny,překliknutí a sjetí ba přehledu 3 vteřiny ti udělá minimálně 10 vteřin, ale spíš 20 vteřin na naklikání venice) dělá při tisícovce vesnic 5 a půl hodiny!!!!

No uznej, koho by bavilo každý týden 5,5 hodiny jenom klikat mince.......

Já myslím, že se to láme někde kolem 50tky vesnic, kdy to začíná být hrozně únavné.....
 

DeletedUser

Guest
Tak proč nedát jeden svět, poměrně netypický, něco mezi speedem a klasikou, jak říká betka, rychlost 4, ale s koncem datovaným jako na speedu, ovšem na půl roku (třeba). Myslím, že to by byl docela trhák.
 
Nahoru