• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hromadný dopis

  • Zakladatel vlákna DeletedUser34586
  • Vytvořeno

DeletedUser34586

Guest
Zdravím,mám takový malý návrh na zlepšení.Jedná se Hromadného dopisu.

Bylo by to stejné jako když někomu napíšete zprávu,a máte ho v přátelích,ukáže se Vám buď zelené nebo červené kolečko(záleží na tom,jestli je nebo není připojen).Totéž by nebylo špatné u hromadného dopisu.

A by jste věděli jak to myslím:
[SPOIL]Zprávy-Hromadný dopis-(Příjemce)Hromadný dopis-a tam máte příjemce a status(obálka).Navrhuji tedy,že když budu mít příjemce v přátelích,aby se mi tam zobrazovaly taky kolečko bud červené nebo zelené.Doufám, že všichni pochopí jak to myslím.
[/SPOIL]
 

DeletedUser34586

Guest
No,tak Biblos a spol mají asi dovolenou už pár dní že nic nenapíšou?...:blush
 

DeletedUser35120

Guest
napiš že žádáš jejích vyjádření ale tento návrh se mi zná nesmyslný
 

DeletedUser34586

Guest
Mně stačí jakkýkoliv vyjádření,třeba i tento,že je to hloupost,a dám pokoj :D
 

DeletedUser33784

Guest
Když už je to v obyčejných zprávách, proč ne v hromadných. Prozatím můžeš kontrolovat hráče na základě konverzace předchozí konverzace a kolečka, které se u něj zobrazuje. Za mě ano. Především Ti, co HZ posílají, to jistě uvítají. :yes
 

DeletedUser33829

Guest
Ani s tím nesouhlasím, je tu již dost věcí, hlavně od poslední aktualizace i vůči hráčům bez PÚ, kde si hráč může zjistit online stav přítele/přítelkyně, tak proč tím zatěžovat ještě HZ? Hráč si může zjistit na profilu hráče, v žebříčku, v sekci přátel, jestli není někdo z přátel online a náhodou nečte zprávy.;)

Já tu vidím jinou chybu a psal jsem ji do toolu. Hráč, který zastupuje hráče, tak se nemůže dostat do sekce přátel zastupovaného hráče ani vidět jejich online stavy, takže nemůže zjistit koho má v přátelích, ale poté co tu byla přidána sekce přátel na mapu, tak může přes mapu zjistit přátele zastupovaného hráče, které má mimo kmen. Tak mi to celé přijde trochu postavené na hlavu.:pardon
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nemusíme se zde vyjadřovat ke všemu. Tato sekce slouží k Vašim nápadům a ohlasům od hráčů. My to hlavně čteme a zvažujeme, zda to postoupit do Inno.
 

DeletedUser34586

Guest
No,podle mně to není špatný nápad,proč bych mněl klikat na hráče,nebo jít do seznamu přátel,abych viděl,jestli je online,jednodušší by to bylo kdyby kolečka s aktivitou byli přímo u toho.Souhlas s Hyugy.
 
Nahoru