• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hudební styly

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak táborákové country taky beru, vždy když někam vyrazíme. :)
 

DeletedUser34582

Guest
Tak ako to beriem :D ale len kedy ako :D :D ono sa to dobre počúva :D ale hip hop počúvam tak do života :) tamto na neviem čo :D
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Na ryby ??? :scratch
Čéče,.. kdybych já ti kdesi u rybníka zabékala a prohrábla struny na kajtře,... tak tam nikdo žádnou rybu nejméně tejden neuvidí :mocking
 

DeletedUser

Guest
Před několika měsíci jsem se zamiloval do garážového rocku, a do dneška mě to nepustilo. Takhle dlouho mi ještě žádná láska nevydržela :)
 

DeletedUser31241

Guest
Odpověď jednoduchá - dobrou a nápaditou hudbu. Od renesance, přes barokní ( hlavně varhanní muzika) , dám sui klasický jazz a hlavně dixieland je moje hudba srdeční, ale nakrmenej a odkojenej jsem kapelami éry Led Zeppelin, Pink Floyd, Deep Purple atd atd ....zkrátka doby, kdy svět byl plný květin a rock měl duši a přemíru not....:)

PS - co jiného k ohni nebo do hospody, něž vandrácký a country písničky, a nějakou tu lidovku, že? S kytarou je to vždycky fajn a strašně jednoduchý...jen ta dechovka mně nějak nejde a nejde - prchám....:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru