• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

I. Oficiální sraz - 2008

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jeee sraz! Mam rad srazy!
A kdyz jde i Morbus, tak se tam asi ukazu no. :)

A ted koukam, ze Morbus se pousti do neceho velkyho. Neboj Morbusku, treba budes vic pri sile ty a tentokrat odpadnu jako prvni ja. :p

Ted jak koukam na ten datum, tak to vychazi na moje narozeniny (skoro). To znamena, ze nejspis nebudu v Praze, ale budu slavit nekde ve sve domovine... Nemohlo by se to kvuli mne presunout o tyden na libovolnou stranu? :p:D
No asi ne, tak Morbe, ja te asi neohrozim. :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ted jak koukam na ten datum, tak to vychazi na moje narozeniny (skoro). To znamena, ze nejspis nebudu v Praze, ale budu slavit nekde ve sve domovine... Nemohlo by se to kvuli mne presunout o tyden na libovolnou stranu? :p:D
No asi ne, tak Morbe, ja te asi neohrozim. :cool:

Dexi nejsi jedinej komu to nevyhovuje ten termín, ale bohužel musí být tento a je definitivní.
 

DeletedUser3

Guest
Jeee sraz! Mam rad srazy!
A kdyz jde i Morbus, tak se tam asi ukazu no. :)

A ted koukam, ze Morbus se pousti do neceho velkyho. Neboj Morbusku, treba budes vic pri sile ty a tentokrat odpadnu jako prvni ja. :p

Ted jak koukam na ten datum, tak to vychazi na moje narozeniny (skoro). To znamena, ze nejspis nebudu v Praze, ale budu slavit nekde ve sve domovine... Nemohlo by se to kvuli mne presunout o tyden na libovolnou stranu? :p:D
No asi ne, tak Morbe, ja te asi neohrozim. :cool:
A co takhle posunout narozeniny Dextře?
 

DeletedUser

Guest
taky doufám že tam bude toliary jinak to vipadá že z futurami přijede dost lidí
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru