• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

I. Oficiální sraz - 2008

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
To si muze vzit osobne maximalne ridic :)p), ale musim ze ho zastat... nebyl ozralej, chvilema sice usinal, ale to bylo tou mlhou a takrka nulovym provozem v 6 rano v nedeli. Kdyz nemate cemu uhejbat, predjizdet, proste co delat.... vlastne sme tam nemeli co delat s chybejici dalnicni znamkou:confused::rolleyes::D:eek::mad:;):eek:

No tak ti tedy děkuji, že si se mě zastal :eek:
 

DeletedUser

Guest
No tak dejme tomu, to už jsi toho v sobě nemohl moc mít, odpouštím ti tvou jízdu tedy... Ale jinak je pravda, že když sedne opravdu vožrala za volant tak to mě dokáže nadzvednout hodně...
 

DeletedUser

Guest
Toliary...pls,nepíš slovenština,ale slovenčina :D
D....Děkuju za zastáni se :)
Irenicus...no co k tobě dodat...vidno,že Ty si asi jedna z tých menej vyspelých opíc,ktorá nesleduje zahraničie,len to,čo sa deje okolo nej :)
Internet máme už pekne dlhú dobu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Toliary...no co k tobě dodat...vidno,že Ty si asi jedna z tých menej vyspelých opíc,ktorá nesleduje zahraničie,len to,čo sa deje okolo nej :)
Internet máme už pekne dlhú dobu...

A tímto reaguješ na co? Nějak jsem tento Tvůj blábol nepochopil. Kde jsi vzal něco o zahraničí a internetu?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru