• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

I. Oficiální sraz - 2008

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1091

Guest
Nevím, poviš mi to? :)

Ale no no, Indigra to tak určitě nemyslela ;) :D Necháme jí ještě jednou odpovědět ;)

Dohoda je jasna, jsi ma osudova, prvni nebudes, ale posledni ano :)) Takze musis prijit jestli nas to zabije :))

Nejak na nas kasle. Mirko, mas u me panaka :))
 

DeletedUser16694

Guest
Dohoda je jasna, jsi ma osudova, prvni nebudes, ale posledni ano :)) Takze musis prijit jestli nas to zabije :))

Nejak na nas kasle. Mirko, mas u me panaka :))

Wow, jaký kompliment :D :D Budu si muset zajistit taxíka, pěšky nepůjdu :D:D

No a je to tady, já to věděla, panáky jí slibuješ ;) :D:D:D Mirko, alkohol ti taky můžu nabídnout ;) :D:D
 

DeletedUser1091

Guest
Wow, jaký kompliment :D :D Budu si muset zajistit taxíka, pěšky nepůjdu :D:D

No a je to tady, já to věděla, panáky jí slibuješ ;) :D:D:D Mirko, alkohol ti taky můžu nabídnout ;) :D:D

To se ti prodrazi, mela by jsi byt bliz :))

Alkohol mozna ano, ale holt jsi uz pro Mirku okoukana :) A ja ji drizm kmeny nad vodou :))
 

DeletedUser

Guest
Pánové pěkně tu vrkáte, ale mohli by jste si odpustit citace příspěvků těsně nad sebou?
 

DeletedUser16694

Guest
Pánové pěkně tu vrkáte, ale mohli by jste si odpustit citace příspěvků těsně nad sebou?

Asi si nečetl můj první příspěvek :) Tak se ti představím :D jsem Dáša a jsem holka, ale je sranda, že si myslíš, že jsem kluk :D:D
-Radši nechci vědět, proč jsi si myslel, že jsem kluk :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Tak u vás se tu nedá poznat, kluk holka holka kluk.... šechno jedno...
 

DeletedUser

Guest
Milý Johnedeere54, od kdy ty určuješ pravidla fora?

Milý Crowaxi a Milá Dášenko..... Kdy bude svatba?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru