• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

II. Oficiální sraz - 2009

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Uvědomte si, že to záleží na tom, kdo to pořádá, je jasné, že to uspořádá tam, kde to zná a kde může sehnat doprovodný program apod. Určitě by se Ingridě blbě zařizovalo něco přes půl republiky, když to tam nezná, neví co tam je za spolky toho šermu apod.
Když jsou všichni tak chytří, tak se domluvte s adminama, a zkuste něco zorganizovat, třeba na vrchovině.
Co se týče slováků, tak k nám na sever to zas tak daleko neni, na nedávné pietní akci v U.n.L. (v médiích známý jako pochod neonacistů) bylo taky několik slováků, bohužel se to prodraží, ale vemte si, jeden sraz na severu, další se může udělat někde na Hané. Záleží na aktivitě tamních hráčů DK a jestli budou chtít něco zorganizovat.
Pokud jste z dálky, existuje právě tohle fórum, kde se můžete s ostatníma hráčema domluvit na společné cestě což se rovná u vlaků levnější jízdence a více zábavy po cestě :)
 

DeletedUser3

Guest
Uvědomte si, že to záleží na tom, kdo to pořádá, je jasné, že to uspořádá tam, kde to zná a kde může sehnat doprovodný program apod. Určitě by se Ingridě blbě zařizovalo něco přes půl republiky, když to tam nezná, neví co tam je za spolky toho šermu apod.
Když jsou všichni tak chytří, tak se domluvte s adminama, a zkuste něco zorganizovat, třeba na vrchovině.
Co se týče slováků, tak k nám na sever to zas tak daleko neni, na nedávné pietní akci v U.n.L. (v médiích známý jako pochod neonacistů) bylo taky několik slováků, bohužel se to prodraží, ale vemte si, jeden sraz na severu, další se může udělat někde na Hané. Záleží na aktivitě tamních hráčů DK a jestli budou chtít něco zorganizovat.
Pokud jste z dálky, existuje právě tohle fórum, kde se můžete s ostatníma hráčema domluvit na společné cestě což se rovná u vlaků levnější jízdence a více zábavy po cestě :)


Tys to vychytal úplně dokonale. Samozřejmě bych byla ráda aby přijeli i naši slovenští spolubojovníci. Ale vzhledem k velikosti akce, kde počítám okolo 200 až 300
účastníků, není v mích silách to zorganizovat na Moravě či kdekoliv jinde.
Již domluvit hrad je víc než komplikované, proto to musím udělat tam, kde to jde.
Je mi jasné že to spousta hráčů bude mít přes celou republiku, proto je akce od soboty až do neděle, kdo si bude chtít udělat výlet, nemusí se nikde stresovat. Stan, spacák a hotovo.
Navíc jsem si jistá tím, že kdybych sraz zorganizovala kdekoliv jinde, vždy se najde někdo, komu se místo nebude líbit.
Tato akce bude hodně velká a je náročná na organizaci,
komu to bude stát za to, přijede.

Již mám okolo 100 přihlášených hráčů, věku od 11 do 60 let.
 

DeletedUser8869

Guest
Moji bratři slováci nejsou ani nevím proč by bejt měli..Jsou to uplně normální stát pro nás jako je Polsko,Madarsko atd..Ale tohle s vámi řešit nebudu jelikož to není k téma.
Tak tomuhle řikám názor... na zpopelnění přispěvatele :p
Pokud si myslíš že když tohle napíšeš, si správnej nacionalista, tak to řekni před kamarádama, respektive před nazi kterym neni patnáct. OK?
Už mi od tebe chybí jen aby si řek že se máme trhnout od moraváků protože taky mluvěj trošku jinak než pražáci...

Sraz: Jestli se propříště najde někdo z moravy, určitě se může těšit na účast slováků (a možná i na méně remcání ze strany čechů :pardon)

A na závěr mám geniální nápad: postavíme si na moravě menší opevnění a tam si budeme konat srazy. A až nějakej kmen vyhraje svět, dostane správcovství nad opevněnim :lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23532

Guest
muž mlady věk 22 hraji už 11 svět místo brno kdy?:gamer:gamer:gamer a kde?
 

DeletedUser23173

Guest
Tys to vychytal úplně dokonale. Samozřejmě bych byla ráda aby přijeli i naši slovenští spolubojovníci. Ale vzhledem k velikosti akce, kde počítám okolo 200 až 300
účastníků, není v mích silách to zorganizovat na Moravě či kdekoliv jinde.
Již domluvit hrad je víc než komplikované, proto to musím udělat tam, kde to jde.
Je mi jasné že to spousta hráčů bude mít přes celou republiku, proto je akce od soboty až do neděle, kdo si bude chtít udělat výlet, nemusí se nikde stresovat. Stan, spacák a hotovo.
Navíc jsem si jistá tím, že kdybych sraz zorganizovala kdekoliv jinde, vždy se najde někdo, komu se místo nebude líbit.
Tato akce bude hodně velká a je náročná na organizaci,
komu to bude stát za to, přijede.

Již mám okolo 100 přihlášených hráčů, věku od 11 do 60 let.









A proč to neuděláte někde na vysočině???? Aby to všichni měly stejně daleko....... Nechápu.
 

DeletedUser6892

Guest
tak příště ostrava ať mají slováci češi stejně jen vietnamci budou mít problém
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru