• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

!!! -ik- !!!

DeletedUser30368

Guest
Přeji vám hodně štěstí ve hře.A hodně dobytých vesnic plno hráčů v kmenu atd.

:king Vůdce Zeli999 Messengers of Life.

Zdar! :axe

Uvidíme se ve hře. :hi
 

DeletedUser

Guest
Jestly jsem dobre pochopil, tak Ty wtfko :D .. A rozhod jsem se ze na sk11 nepudu pujdu na cz20 .. Na sk9 jsem byl fight.name z ANTI, da se rict ze jsem ho stvoril :DD
 

DeletedUser31575

Guest
tzuidtui

Měl bych zájem o vstup sem SLAYER ze sveta 18.Sem aktivní a zkušený válečník sem tu také celý den.A jakou polohu budete mít?
 

DeletedUser

Guest
tak tomu ver o..hral som s ním na sk9 len skončil s osobných dôvodov...lepšie si ho ani nemohol opísať je to proste PÁN HRÁČ

hrála jsem s ním na s13, akce - paráda, za 24 hodin jsme jen spolu smazali hráče, co měl stejně bodů jako my dva dohromady, pravda, že martinius na tom měl asi 90% zásluhu, když já se jen svezla (v té době jsem v oblasti, kde se akce konala neměla ještě dostatečné zázemí)

to sargerus: my se známe? za dobu co hraju mými kmeny už prošlo tolik lidí, že i med-memory už na to začíná být krátká :blush
 
Nahoru