• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

!!! -ik- !!!

DeletedUser

Guest
Rad bych sa pridal....

Hral sem na s4 ale zrusil sem ucet lebo nebyl cas :cry:cry:cryskusenosti mam a umim hrat dk mam skusenosti 1-1,5 roka ..
 

DeletedUser

Guest
...

Vy mu fakt verite? :D ako nic v zlom ale toto je FAKE... on nema s kmenom -IK- nic spolocne... skopcil to od nich. Ja viem co hovorim pretoze som zo sveta 9 kde ma znicili pred tyzdnom... a s kmenom -IK- som dlhu dobu spolupracoval ale Sir blecka som tam nikdy nevidel... Zato ze si zobral dobre meno dobreho kmena s ktorym on nema nic spolocne... Pridete k nemu do kmena a ocakavate od nho ze ten kmen vdaka nemu vysplha hore... a mozno este nikdy nebol vodca ziadneho kmena...
Vyjadrujem tu svoj nazor pretoze ja neznesiem ked niekto kopiruje dobre meno klanu... My sme si tiez zalozili klan Hell Soldiers... zakladam ho s ludmi, ktory vedia ako maju viest kmen, ako ho dostanu na vrchol vsetkych rebrickov a mame uz aj dost vysoky vekovy primer... od 15-30 takze skusenosti tam su...
Len tolko som chcel
 

DeletedUser

Guest
Vy mu fakt verite? :D ako nic v zlom ale toto je FAKE... on nema s kmenom -IK- nic spolocne... skopcil to od nich. Ja viem co hovorim pretoze som zo sveta 9 kde ma znicili pred tyzdnom... a s kmenom -IK- som dlhu dobu spolupracoval ale Sir blecka som tam nikdy nevidel... Zato ze si zobral dobre meno dobreho kmena s ktorym on nema nic spolocne... Pridete k nemu do kmena a ocakavate od nho ze ten kmen vdaka nemu vysplha hore... a mozno este nikdy nebol vodca ziadneho kmena...
Vyjadrujem tu svoj nazor pretoze ja neznesiem ked niekto kopiruje dobre meno klanu... My sme si tiez zalozili klan Hell Soldiers... zakladam ho s ludmi, ktory vedia ako maju viest kmen, ako ho dostanu na vrchol vsetkych rebrickov a mame uz aj dost vysoky vekovy primer... od 15-30 takze skusenosti tam su...
Len tolko som chcel


ty sprostý .... toto není fake ja hrám na sk7 odkial pochádza -IK- volám sa *kamienok* kludne mi tam napíšte ked neveríte
 

DeletedUser

Guest
Po prvé neurážaj, DK hrám 6 rokov skúsenosti s kmeňom mám , asi nevieš nič o -IK- ale oni hrajú na 9 ale pochádzajú z sk7 kde hrám pod menom *kamienok* ( kludne mi tam napíšte ja vám odpoviem) dostal som povolenie založit tu kmeň -IK- . po druhe samozrejme že si na sk9 nemohol videt žiadneho sira blacka lebo meno zo sk serverov sa nedá preniest na cz server :axe asi toho málo vieš o DK.
 

DeletedUser

Guest
Po prvé neurážaj, DK hrám 6 rokov skúsenosti s kmeňom mám , asi nevieš nič o -IK- ale oni hrajú na 9 ale pochádzajú z sk7 kde hrám pod menom *kamienok* ( kludne mi tam napíšte ja vám odpoviem) dostal som povolenie založit tu kmeň -IK- . po druhe samozrejme že si na sk9 nemohol videt žiadneho sira blacka lebo meno zo sk serverov sa nedá preniest na cz server :axe asi toho málo vieš o DK.



ok... prepáč nevedel som. Ja hram divoke kmene 4 roky a zacal som na ceskom serveri... potom pustili slovensky server tak som sa regol tam. O divokých kmenoch viem vsetko, viem naspamet ake schopnosti maju vsetci vojaci, aku silu, kolko beru surovin :) a tak isto to je aj s budovami :D
Prepac... nechcel som ta urazit :) len ked som pozeral na tych hracov co chcu ist k tebe tak mi nebolo vsetko jedno... pretoe som si myslel ze ich len klames. Fakt sa ospravedlnujem :)
 
Nahoru