• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Informace

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vysvětlení je jednoduché,jak jsem psal - Inno games nejsou schopní se starat o tolik her!!

A rád bych měl okamžitě !!! Vysvětlení na stole!!!!!!!!


a tady se nabízí další otázka...

PROČ je INNO uvádí přesný čas když ví že pravděpodobnost jeho dodržení ja mizivá...
 

DeletedUser

Guest
Nuže pokud jsi byl jen jakási spojka mezi INNO a hráči, mělo by INNO přes tebe automaticky poslat omluvu, a ne takhle se na nás vykašlat.
 

DeletedUser34223

Guest
Teď doopravdy nemám ani chuť zúčastnit se nového světa.. To inno přichází o peníze ne já....
 

DeletedUser

Guest
Bohužel nejsem spojka mezi Inno a hráči, nemám žádné kontakty a informace přímo od němců.
 

DeletedUser

Guest
Já jim na tenhle server kašlu, zase tam je morálka a ještě k tomu domobrana :rofl I když anketa dopadla jinak :pardon
Všude jinde na světě mají už alespon jeden server bez morálky, ale české servy jsou hold opožděné. Taky co jinýho čekat :p
 

DeletedUser

Guest
Promiňte, ale pokud se takové informace vydávají měly by být stoprocentně podložené.
Samozřejmě chápu že ty s tím jakožto moderátor moc nenaděláš, ale přes to...
 

DeletedUser26962

Guest
To je škoda,že na ně nemáš kontakt.ale oni sami by se měli ozvat ve 14:00 ?

Nebo mají zrovna polední odpočinek a nemůžou založit svět ???

Nechápu !!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru