• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Inventář?

DeletedUser27494

Guest
Napadla mne jedna možná úprava v DK,
ale zřejmě to bude asi blbost,která neprojde,
prosím vyjádřete se zda je to tak , nebo má smysl se o tom diskutovat?

Když hraju více světů. mám na všech světech společný účet na premiové body
(za normálních podmínek je mohu koupit kdekoliv a jinde použít)

Dále na světech kde jsou vlajky tak ty jsou také společné, je jedno kde je získám,
mohu je použít také kdekoliv
(Samozřejmně jen tam,kde jsou vlajky aktivní)

Ale inventář má každý svět svůj, nedá se použít nic z něho jinde.
Toť můj nápad , nebo spíše dotaz na ostatní!

Co kdyby i věci z inventáře byli společné pro všechny světy a cokoliv se tam uloží odkudkoliv, bych mohl použít jinde?

Technicky by to asi problém nebyl,
jde jen o to zda by jste to chtěli a jestli by se při více kladných ohlasech vedení INNO zabývalo.
Nebo je to hloupost, která nemá význam = prospěšnost pro hru?
Pokud ano pak svůj nápad zapomenu!

Prosím kdo chcete vyjadřete se a PROSÍM k věci nejen spamy!
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Už při zavádění inventáře se InnoGamas zabývalo tím, zda bude pro jeden svět či globálně pro všechny světy. Nakonec se rozhodli pro současnou variantu, protože z různých událostí by hráči mohli na více světech získat obrovské množství bonusů, které kdyby použili na jednom světě, dávali by jim obrovské zvýhodnění, proto se vývojáři rozhodli pro současný stav.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nemyslíme si, že je to uplně vhodné, protože hráči by se mohli přihlašovat na všechny světy a všude se z události snažit získat bonusy, které pak přesunou na jeden svět a budou tak v obrovské výhodě oproti ostatním.

Přeci jen, když hráč obchoduje na jiných světech se surovinama nebo získává vlajky, nezískává až tak velkou výhodu v krátkém čase, jako by získal v prvním případě.
 

DeletedUser27494

Guest
Ano pochopil sem to a máš kozmici pravdu !
(po pravdě i já měl ten nápad že bych si například surovinové balíčky přesunul z všech světů na jeden a tím získal výhodu proti těm co nehrajíá všechny světy (hraju je z důvodu sbírání vlajek / když sem původně chtěl kvůli sbírání bodů na premiovém trhu za surky ale všechny trhy jsou plné (ty premiové myslím) )

Uznávám že by to byla obrovská výhoda proti těm méně aktivním, a logicky svůj návrh stahuji !
Děkuji témy je myslím možno uzavřít a přesunout do archívu, děkuji Jirka
 
Nahoru