• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jaké speedy hrajete nejraději?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31120
  • Vytvořeno

Jaký speed hrajete nejraději?


  • Celkový počet hlasujících
    11
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31120

Guest
Vážení hráči,

zakládám anketu abych zjistil od co nejvíce hráčů co hrajete rádi.

Důvodem této ankety je, že vám chci dát prostor abyste si zahráli to na co máte nejvíce chuť.
Pokud byste mohli hlasovat budu velice spokojen.
A jinak pro informaci do Března 2015 nepoběží ani 1 dlouhý speed.

Na výběr máte dost možností, děkuji předem všem, kteří se ankety zúčastní a pokud se nechcete zúčastnit, tak budu aspoň rád za váš názor ke speedům.
Třeba co se vám na speedech nejvíce líbí, co byste chtěli změnit apod.

Děkuji všem za strávený čas u této ankety.

Hezkou hru vám přeje DK tým!
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Chci změnit počet navrhovatelů :D Ne že bych na to navrhování měl pořád čas, ale když už někdy, mohl bych toho využít ku prospěchu většiny hráčů.

Co chybí:
[SPOIL]- speedy s více startovními vesnicemi
- více speedů délky 1-4 hodiny
- logické časy speedů (např. 17:30-23:30 v neděli není ideální, když pak chodí lidi do školy a práce)
- počet opuštěných vesnic 0,2-0,8 na hráče
- speedy typu Blesk speciál, Bash speciál (jestli si tu někdo pamatuje, o co se jedná)
- 24hodinové speedy
- Vítr Bash
- Mikroclassicy (15-45) a speedy s nízkou rychlostí (50-150)
- speedy, kde nelze dobývat opuštěné vesnice
- zmenšená mapa (např. 50x50 - samozřejmě v takovém případě by bylo nutné propočítat správný počet opuštěných vesnic, aby zmenšená mapa ovlivnila polohu vesnic ve hře)
- kostely
- domobrana
- BashBlesky a MiniBashBlesky
- level rozestavěné vesnice 3,5
- farm limity na některých CATech a Blescích
- speedy typu 2/3/4 kmeny
- více obtížně hratelných speedů
- speedy, kde po celou dobu není možné útočit na hráče nebo rabovat suroviny
- způsob vítězství podle dominance a podle tajemství
- CATy se speciálními podmínkami vítězství (TeamCATy (tak se to u nás nejmenuje, ale ví se, o co jde), CATy na počet držených vesnic o xxx a více bodech)
- Blesky, Bashe a CATy s extrémně zdraženou cenou zlatých mincí, balíčků surovin nebo šlechticů
- Tantallery
- Osady v kouzelném lese
- Ladyllery
- speedy s navýšenou produkcí surovin
- speedy s "rozdílovým způsobem vítězství" (např. speed trvá 6 hodin, od konečného počtu bodů nebo off/OD ranku se odečte hodnota v čase 5 hodin po startu, kdo se během dané hodiny o nejvyšší hodnotu zlepšil, vítězí)
- Downgrade, Downgrade speciál
- Pevnost (nemyslím Železná pevnost, i když i ta asi moc často není)
- speedy se změněným systémem špehování
- speedy se skrytým poraženým protivníkem (objeví se vždy až na konci) nebo s poraženým protivníkem počítaným podle selského dvora[/SPOIL]

Já vím, že tenhle seznam není kompletní, ale jako určitý základ bohatě stačí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser39764

Guest
Za mě je to snad jasné. Slunce, Země, Vítr. Nebo nějaké ty Tantallery, třeba kdo za 24 hodin zabere nejvíce tantallerů. A bylo by jich třeba 10....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Dle mě by mohlo být nastaveno vše, aby speedy byly různorodé, nikoliv stále stejné jako doposud. :)

A chybí Ti tam pro mě nejzábavnější speed a to Pevnost (tedy speed, kde lze zabrat 4 tantallery, ale cílem hry je centrální cheatdorf, někdy také nazvaný jako Železná Pevnost - to je jedno, podle toho jaký typ vesnice tam dáte, stejně to vyjde nastejno).

Pokud chceš, klidně takový speed navrhnu. ;)
 

DeletedUser34317

Guest
Dal jsem Osadu v kouzelném lese, sice nevím co to je, ale to je jedno:pardon
 

DeletedUser39764

Guest
Souhlasím se šachlíkem, měli by se dělat speedy více druhů. Jednou za 2 měsíce dát nějaký delší, aby si každý přišel na své.:)
 

DeletedUser31120

Guest
Přes školní dny určitě dávat 14 denní speedy nebudeme.

V březnu vás čeká Země ale delší určitě dávat nebudeme, v červenci náš speed server navštíví Slunce(14- ti denní)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

stepanb

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
jj, speedy více druhů by neuškodily. Já momentálně dávám časově jen mniblesky a tam to je holt bez odměn... Ale 1v1 nebo 2v2 by vůůůbec neuškodly. :)
 

DeletedUser39764

Guest
Přes školní dny určitě dávat 14 denní speedy nebudeme.

V březnu vás čeká Země ale delší určitě dávat nebudeme, v červenci náš speed server navštíví Slunce(14- ti denní)


tak to jsem chtěl slyšet. Přesně tak jsem to i myslel, v normálních dnech maximálně ten vítr, ale to max.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru