• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jaký kmen tipujete na vítěze světa 32?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31120
  • Vytvořeno

Jaký kmen tipujete na vítěze světa 32?

  • OH - Oblíbení Hrdinové - Jíž neexistuje!

    Hlasy: 12 70,6%
  • +PP+ - Protekční Páchanti

    Hlasy: 3 17,6%
  • +NMTN+ - NEMETON

    Hlasy: 0 0,0%
  • +NMT2+ - NEMETON 2

    Hlasy: 0 0,0%
  • Chlast - Chlast

    Hlasy: 2 11,8%

  • Celkový počet hlasujících
    17

DeletedUser31120

Guest
14ah3rt.jpg


Tak je čas si opět připomenout, který kmen vyhraje svět 32. :)

Trošičku je podpoříme ne?

Tak tipujte, debatujte, ale pouze v rámci slušného chování.

Hezký den Lamač
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36255

Guest
Celý svět se musí spojit, proti jednomu malému kmenu. Až takovýto strach vzbuzujeme. Daly se proti nám dohromady kmeny, které přímo kontrolují 54,8% světa. A nepřímo, se všemi svými vazalskými kmeny to je dokonce 67,1%!
To vše, kvůli pidi kmenu, o 30 členech, který má 18,8% světa...
O vítězi je tedy jasno. Je to jen otázka času, než ten zbytek světa pochopí, že jsme mnohem lepší. :cool
 

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
tak zajíci se sčítají až po honu:)
Jinak OH už to nevyhrajou, protože už nejsou noo
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser38965

Guest
To víš Bukajku, možná by to chtělo slušně se vyjadřovat a né jak ty to máš ve zvyku urážet lidi napotkání :)

A druhá věc je Saxynka v diplomacii, to je pak jasné že se půjde proti vám :D její černou politiku jí nikdo dlouho žráti nebude :D

Správně tady konstatuješ že je celý svět proti Vám, ale už opomíjíš důsledky, které k tomu vedly a to je Vaše chování a urážky vůči všem kdo s Vámi komunikují/komunikovali.

Počkáme si na Vaše zrušení účtů v tom už máte praxi :) a přeju hodně štěstí na jiných světech :) + doporučuji změnit styl chování pokud nechcete i po třetí zažít obrácení světa proti Vám.Protože jen hlupáci dělají stejné chyby a očekávají jiný výsledek.....Otázkou je jestli ten hlupák jsi a nebo ne :)

Jackouš zdraví :p
 

DeletedUser39609

Guest
To bude tím že si +PP+ domluvilo skoro hned na začátku DoN se dvěma nejvetšíma kmenama celého světa...v klídečku a pohodičce si vyčistili svoje území a jen se chechtali jak se zbytek světa mydlí...z nudy špehovali ostatní kmeny a čekali na svou šanci...

Zkusili jste ji využít náborem Světla...a čekali jste že to zůstane nepovšimnuto ???

Tak Vám Vážení Protekční Páchanti tímto oznamujeme...že Vám nyní dáváme šanci ukázat...že nejste jen ustrašený holky co se schovávají 3/4 roku za DoN a války vedou jen s minikmenama a malýma hráčema...a dohadují se o každou barbarku...

Teď se uvidí za co stojíte Vy...
 

DeletedUser37991

Guest
Celý svět se musí spojit, proti jednomu malému kmenu. Až takovýto strach vzbuzujeme. Daly se proti nám dohromady kmeny, které přímo kontrolují 54,8% světa. A nepřímo, se všemi svými vazalskými kmeny to je dokonce 67,1%!
To vše, kvůli pidi kmenu, o 30 členech, který má 18,8% světa...
O vítězi je tedy jasno. Je to jen otázka času, než ten zbytek světa pochopí, že jsme mnohem lepší. :cool


To není o strachu,to je o Vašem chování
 

DeletedUser37991

Guest
Celý svět se musí spojit, proti jednomu malému kmenu. Až takovýto strach vzbuzujeme. Daly se proti nám dohromady kmeny, které přímo kontrolují 54,8% světa. A nepřímo, se všemi svými vazalskými kmeny to je dokonce 67,1%!
To vše, kvůli pidi kmenu, o 30 členech, který má 18,8% světa...
O vítězi je tedy jasno. Je to jen otázka času, než ten zbytek světa pochopí, že jsme mnohem lepší. :cool


Zase se těším na Tvé útoky až na mě bude točit jednu šlechtu Ty velmistre:))):D
 

DeletedUser39609

Guest
No co jsem slyšel od ota007 tak bety01 ani neumí poslat šlechtu... :pardon
Rozestupy ve vláčku 10 vteřin...:rofl...To jste neměli šanci vůbec vyhrát s takovýma hráčema...:p

Na to že je tohle můj první svět kde DK hraju...tak v podmínkách který měli +PP+ (Tj...klídeček bez nějakých větších bojů a zabírání minihráčů typu Zukika)...Měl bych asi víc bodů jak ty... :wacko
 

DeletedUser40645

Guest
No co jsem slyšel od ota007 tak bety01 ani neumí poslat šlechtu... :pardon
Rozestupy ve vláčku 10 vteřin...:rofl...To jste neměli šanci vůbec vyhrát s takovýma hráčema...:p

Na to že je tohle můj první svět kde DK hraju...tak v podmínkách který měli +PP+ (Tj...klídeček bez nějakých větších bojů a zabírání minihráčů typu Zukika)...Měl bych asi víc bodů jak ty... :wacko


Je to tak :) Nejlepší je ale stejně Kocourosaurus, kterej celou dobu akorát obepisuje lamy a končící hráče ,,Ahoj, hraješ ještě?" A každej druhej den dostávám zprávu o tom jaká jsem lama on je borec :wacko Aneb pojďme si honit ego na bodíky! Z PP je mi opravdu špatně a mrzí mě, že jsem se kdy k nim chtěl přidat...
 

DeletedUser39609

Guest
Vypadá to že Bukaj sem svůj blud už napsal...aby jeho EGO nebylo navenek poskvrněno...a on vyšel z tohoto světa jako vítěz aspoň ve své mysli...
 
Nahoru