• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jak dopadne ČR na MS 2015

Jak dopadne ČR na MS 2015


  • Celkový počet hlasujících
    148
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
vítěz MS2015

1. místo
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
Nějak si protiřečíš, v jednom vlákně napíšeš, že Česko vyhraje a tady že Češi skončí ve čtvrtfinále.:D
 

DeletedUser

Guest
Já dávám Třetí, je tu Kanada a Rusko, ti to mají v kapse.. ... ale i bronz na domácí půdě je dobrá cena ;)
 

DeletedUser27494

Guest
Jo přál bych si zlato to mi věřte, moc bych si to přál, a potěšila by mne jakákoliv medaile, (i když zlato je zlato.
Ovšem , něco jiného je "něco si přát" a realita, znovu opakuji jako v jiné rubrice,
pokud se zmýlím a Češi vyhrajou , budu rád že jsem se zmýlil, ale letos je realitisticky , na zlato zatím nevidím.
Jágr sice formu má, ale už není nejmladší, a také sám to neuhrajem a má k sobě jen pár schopných lidí, ,není to komplet zlatá sestava jako dřív, mohou mne překvapit, a budu rád když mne překvapí,
ale pro mne je úspěch čechů být ve čtvrtfinále, a kdyby vypadli ve čtrvtfinále jak jsem tipoval.
nebylo by to pro mne zas tak velké překvapení.

Neberte mne za "škodolibého" nebo "nepřejícímu"
Něco jiného je fandit (kdyby byla otázka výše: Koho si přejete jako mistra světa?),
pak bych odověděl jako 99% Čechů že naš tým!

Al něco jiného být realista = zní-li otázka.Jak dopadne ČR na MS 2015?
Odpovídám, čtvrtfinále je maximum, více pro mne bude příjemným překvapením!
 

DeletedUser27494

Guest
Podla mna 4. ale urcite budu za slovakmi :wacko

Co se týká Sĺováků, opět konstaktuji:

90% Slováků si přeje aby jejich tým vyhrál a Češí byli druzí,ale realita?
Mohou mne překvapit, jak moc na 100% nevěřím našim, ale přál bych si aby mne překvapily. u našich sousedů. vidím šance na úspěch ještě menší, OPĚT MOHOU MNE PŘEKVAPIT, ale kvalita slovenského hokeju a , byť se ještě nedávno dala srovnat s českým hokejem a dokonce byli časy kdy se srovnala i se světovým hokejem,a le vzpoměń te si na poslední mistrovství světa.Kde Slováci nedokázali porazit Francii a v základní skupině stačili "pouze" na Italii!
Konečné pořadí MS 2014
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mistro...okeji_2014#Kone.C4.8Dn.C3.A9_po.C5.99ad.C3.AD

Češi mne mohou překvapit, ale úspěch Slovenska by bal pro mne ještě větsím překvapením!
Nezlob te se na mne, fandím, ale rozlišujte v mých slovech , přání a realistický odhad skutečnosti = je v tom podstatný rotdíl!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru