• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jak zabrat vesnici aneb vaříme s Dexem

DeletedUser

Guest
Vidim že jsem si dobití/zabrání opuštěné vsi představoval jako Hurvínek válku :-D Když tu čtu ty cifry co je třeba mít na skladě... Kolik je tak potřeba mít bodů aby, byla nějaká minimální šance na úspěch?
 

DeletedUser28261

Guest
O bodech to není. Když budeš mít hodně armády, která taky hodně nakrade, tak můžeš zabírat při cca 2000-2500 bodech. Pokud budeš spíš stavět budovy a doly, tak počítej tak při 5000 bodech.
 

DeletedUser28785

Guest
není to jen o tom, ale taky jaký bude mít štěstí a z osobních zkušeností vím, že je lepší zabírat tak při 4.000-5.000 bodech
 

DeletedUser

Guest
Tak to mám ještě dost času, pokud mě někdo nesejme :) Co je to za zajímavou vesnici svět 17, souřadnice 0|0 ? Stojí tam tak opuštěná... :) Nějak jsem to nepostřehl jak se pozná chráněná vesnice. Nebo až když bych poslal vojsko? Vidím kolem sebe plno vesnic které mají neustále 126 bodů, pravděpodobně je nekdo založil a nebavilo ho to tak se o ně nestará. Chtěl jsem si vyzkoušet tažení.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18

DeletedUser28785

Guest
počítá se to jako jeden, ale je to pojistka proti tomu, že když víš že tam on má obranu kterou prorazíš jedním útokem, ale padne ti tam 25% pěchoty tak raději pošleš 2šlechtice v jednom útoku a chcípne ti ten druhej až při 75% úmrtí pěchoty
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
počítá se to jako jeden, ale je to pojistka proti tomu, že když víš že tam on má obranu kterou prorazíš jedním útokem, ale padne ti tam 25% pěchoty tak raději pošleš 2šlechtice v jednom útoku a chcípne ti ten druhej až při 75% úmrtí pěchoty
Tak tak...
Ale zase je zbytečné posílat více šlechticů v jednom útoku protože:
--> (pošlete-li 1 šlectice) Může být ve vesnici xyx armády a stráty na útoku sou menší než 50 % - což znamená = jediný poslaný šlechtic by neumřel

--> (pošlete-li 10 šlecticů) Může být ve vesnici xyx armády a stráty budou stejné jako u 1. možnosti (menží než 50%) - což znamená = umře vám zbytečně moc šlecticů (4 určitě)

Takže je potřeba si promyslet zda-li je potřeba více šlechticů posílat, nebo ne.

Je také potřeba brát v potaz to že šlechta patří pod typ PĚCHOTA, takže posílat ho s kavalérijí je sebevražda šlechtice..!!
 
Naposledy upraveno:
Nahoru