• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jakou hudbu právě teď posloucháte?

DeletedUser5440

Guest
já poslouchám všechno,záleží na náladě, ale neposlouchám opery, polku atd.
 

DeletedUser

Guest
uz som sa zlakol ze tu nie je ziadna klasika(sepultura,manowar,cradle of filth...)tomu popiku nemozem prist na chut:))):p
 

DeletedUser5440

Guest
uz som sa zlakol ze tu nie je ziadna klasika(sepultura,manowar,cradle of filth...)tomu popiku nemozem prist na chut:))):p
ty poslocháš klasiku? A co ještě, Bedřich Smetana, toho posloucháš? Mám v práci jednoho mladýho kluka. Jmenuje se Pavel, říká si Pája a ten normálně poslouchá Bedřicha Smetanu, klasiku, rád chodí do divadla:D je to jinak hustej klučina :D:D:D
ty si to samé?
 

DeletedUser

Guest
ty poslocháš klasiku? A co ještě, Bedřich Smetana, toho posloucháš? Mám v práci jednoho mladýho kluka. Jmenuje se Pavel, říká si Pája a ten normálně poslouchá Bedřicha Smetanu, klasiku, rád chodí do divadla:D je to jinak hustej klučina :D:D:D
ty si to samé?

to bylo mysleny jinak...on nemyslel klasiku jako zanr ale klasiku rocku...:D nedokazu si predstavit treba manowary aby hrali klasiku:)
 

DeletedUser1797

Guest
Tak já si občas nějakou klasiku poslechnu, třeba Carmina Burana od Orffa je hodně kvalitní opera.
 
Nahoru