• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser16561

Guest
Nie je to potom moc suché ? Určite vyskúšam hneď zajtra, ale najprv porozmýšľam, že čo tam pridám. Nejaké ovocie, alebo tvaroh ? ;)
 

DeletedUser

Guest
Není to suchý díky tomu oleji...však říkám,že ho tam dávám o trochu víc :D Jinak já do toho taky občas něco přidávám.Výborná je,když se do toho nastrouhá ta tyčinka Margot....jestli to tam tedy vedete takové věci :D
 

DeletedUser19739

Guest
Ano Malkine, já doma dělám s mamkou něco prakticky skoro stejného jako Fénix, ale tvaroh tam přidávám, je pak taková..... hutnější, jestli je to správné slovo:)
A navrh jí polévám čokoládou:)

Kelte, tobě odpovím, až si dám pár piv a vymyslím nějaký supr stěr:p



Btw. dneska sem navštívil Food Parade, nebyl tam někdo?

Pro nezasvěcené, je to něco skoro stejného, jako Prague Food Festival, pro ještě nezasvěcenější, jsou tam stánky různých většinou luxusních restaurací, hotelů apod. a prodávajíí za celkem slušné ceny degustační meníčka:)
Krom klasických stejků, hovězího na všechny spůsoby omáček, úžasné drůbeže a skvělých dezertíků, sem také trošku experimentoval, a poprvé v životě ochutnal například lanýže, ale taky žabí stehýnka.
I přesto přezevšechno úplným vrcholem dne pro mě bylo vyskoušení takzvané molekulární kuchyně, to byla vážně bomba:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Hm...tyčinka margot ?? :scratch to by ma teda nenapadlo !
Takže túto bábovku zajtra spravím.
Keby som k tej margotke pridal ešte nejaký kompót, tak nič nepokazím nie ?? ;)
 

DeletedUser

Guest
No já bych kompot nedávala,ale dělej jak myslíš :) Tím kompotem přebiješ chuť té bábovky ;) Hele nejdřív to vyzkoušej podle mě a pak si experimentuj :D:p
 

DeletedUser16561

Guest
Fajn Fenix !
Spravím dve. Jednu presne podľa Tvojho receptu a keď sa zje, tak hneď ďalšiu a skúsim experimentovať.
Potom pošlem fotku, že ako sa podarila. ;)
 

DeletedUser

Guest
Hlavně víc než 9 lžic oleje :D a jestli Ti nebude chutnat,tak mi to neříkej :D
 

DeletedUser16561

Guest
Želám krásny večer kvetina :hi,

Ja len rozmýšľam ako to zmeniť. Ale nebudem nič robiť extra, len to čo napísala páni Fenix. ;)
 
Nahoru