• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jubilejní World 200 Polsko

FabcioZiomekPL

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Ahoj všichni,
Tady je Fabcio.

Jako vášnivý hráč několika komunit Tribal Wars jsem nemohl nepodělit se s vámi o některé vzrušující novinky. Moji přátelé v polské komunitě, která se pyšní největší a nejaktivnější hráčskou základnou podle oficiálních statistik Tribal Wars (https://www.twstats.com/language), se připravují na něco opravdu epického.

vv.png

Co se děje?

• K uctění odkazu Tribal Wars a oslavě úžasného ducha komunity pořádá Polsko server bez placení za výhru, možná poslední na tak velké mapě, protože každým rokem je hráčů méně a méně. Jedná se o jedinečnou příležitost k tomu znovu zažít ty nostalgické okamžiky a ponořit se do hry jako nikdy předtím. Stačí si představit diplomatické vztahy mezi zeměmi, pokud se to stane, mezi našimi klany je spousta zlých krve, takže pro vás bude snadné najít spojence.

Proč Polsko?

• Podívejte se na čísla výše! Polsko vede s nejvyšším počtem aktivních hráčů, což z něj činí ideální centrum pro tuto velkolepou událost. Podívejte se sami na statistiky. Navíc vás pravděpodobně bude snazší přesvědčit, abyste se k nám připojili, než aby se Poláci přesvědčili, aby šli na méně populární server a riskovali pád serverového stroje při startu, jak se to dříve stávalo.

Kdy?

• Zaznamenejte si do kalendáře 29. února 2024, kdy začne oslava výročního světa v kmenových bojích. S více než 13 000 a 9 000 nedočkavými hráči již ve frontě to bude jistě pecka! Můžete sledovat očekávání na polské stránce TWStats, konkrétně na světech 197 a 198. (https://pl.twstats.com/) Bude jich jen více.

Co je zvláštní na tomto světě?

• Za prvé, bude obrovský! Ale co je důležitější, tento svět bude fungovat pod jedinečnými pravidly, na kterých se dohodla komunita Tribal Wars a InnoGames. Nebudou k dispozici žádné další prémiové funkce ani prémiové směnky, což zajistí rovné podmínky pro všechny. Ale také všechny ostatní parametry jsou momentálně vybírány hráčskou základnou prostřednictvím anket, aby se vytvořil dokonalý svět pouze s oblíbenými parametry hráčů. Jako jeden z kartografů vám mohu říci, že naše komunita každodenně provádí podrobné analýzy, barevné mapy a statistiky. Podívejte se sami:

vv2.png

Připojte se k zábavě!

• Zvěřejňuji srdečné pozvání každé země uvedené výše, aby se zapojila do akce. Vzpomeňme si na ty dětské vzpomínky a společně vytvářejme nové. Limit kmenů je nastaven na štědrých 100 hráčů a ujišťuji vás, že polská komunita vás přivítá s otevřenou náručí. V nejhorším případě to bude jen více meme, jako to bývalo na posledním světě JUBILEE s 150. (Světy JUBILEE jsou každé dva roky) Zde je odkaz, bohužel je v polštině:
Čím více zemí, tím více memů a ZÁBĚR!

Proč byste se měli připojit?

• Představte si toto: zkušení veteráni, nyní ve svých 30 letech s rodinami, se vracejí ke hře, kterou kdysi dobyli. Je to jakýsi sraz, plný kamarádství a úporné soutěže. Navíc je zde šance zažít Tribal Wars ve své nejčistší podobě, bez rušivých prvků prémiových funkcí.

Jak se dozvědět více?

• Pro ty, kteří jsou zvědaví na svět a jeho dynamiku, přejděte na polské fórum pomocí tohoto odkazu: https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/Świat-200-nadchodzi.130294/. Nebojte se ptát a zapojte se do komunity. Dokonce se můžete obrátit na mě přímo na fóru pod přezdívkou Fabcio and Maciuś.

@Kubina @sakaal @Willibald
Udělejme z této poslední rozlučky s Tribal Wars něco, co si pamatujeme! Rozšiřte slovo, sestavte své přátele a vydejme se společně
 
Nahoru