• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Káva alebo čaj?

Čo Vám chutí viac?

  • Káva

    Hlasy: 20 17,7%
  • Čaj

    Hlasy: 57 50,4%
  • Oboje

    Hlasy: 27 23,9%
  • Ani jedno

    Hlasy: 9 8,0%

  • Celkový počet hlasujících
    113
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ja si dám aj oboje napr. ľadovú kávu slopem ked je nočný speed :D ale inač u mňa vyhráva čaj ale hlasoval som sa oboje
 

DeletedUser

Guest
káva... dávám si dvě lžičky kafe a tři lžičky cukru :D mlíka malinko.
čaj piju jen ráno :D
 

DeletedUser

Guest
Já kdysi kávu taky nepil, ale začal jsem při učení na maturu no a na výšce mězi přednáškama ráno je to nutnost, jinak by tam člověk usnul
 

DeletedUser11059

Guest
Oboje - prozatím. Ráno je káva zapotřebí (hlavně mi u ní chutnala cigaretka), ale už jsem přestal kouřit, tak už cítím, že ta káva není ončo. Čaj tak normálně.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Sice asi častěji piji kávu ale čajík s rumem nebo slivovičkou rozhodně není k zahození :)))
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Začíná zase období "čajování", kdy se snažím do těla dopravit aspoň malý přísun tepla...
Nakoupila jsem si několik druhů čajů a mohu říct, že jeden z nich mi opravdu moc moc moc chutnal a to Herbal Tea od Liptonu (snad toto není reklama :blush ).
Ta vůůůůně...áááá... a ta chuť máty a eukalyptu ! :yes Yes, yes, yes, yes ! :)
Úžasný čajík - určitě vyzkoušejte... já se u něho rozplývám a těším se na každý šálek ;)
 

DeletedUser34342

Guest
Kamarádka mi přivezla 3 čaje z Indie..... Ibišek, Citron a Ženšen a Skořice a Ženšen, který mě uchvátil nejvíc.
 

DeletedUser31113

Guest
Radši čaj bo kafe to je takové to granko s kofejnem to už radši vylopat pullitr cocacoly:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru