• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kříž Svobody - Craphy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser39041

Guest
*Popis předmětu:
Paladin v té vesnici kde je používán Kříž Svobody:
Zvětšuje dosah kostela o 4 pole.
A cizí vesnice které jsou v dosahu kostela snižuje dosah kostela o 2 pole.
A za každou tvou další dobytou vesnici v dosahu kostela získáváš 1 pole dosahu.
Dále přidává 10% obrany.

kříž.jpg
 

DeletedUser33829

Guest
Jednoduše, ne? Tak na světech bez kostelů nebude, stejně je to jen jako?! Když na světech nejsou lučištníci, tak paladin nemá předměty pro lučištníky. Na s38 jsem sesbíral všechny předměty za 2 měsíce a několik dní k tomu, na světě s jedničkovou rychlostí mi to trvalo půl roku.

Moc nemáš vybírat z čeho, předměty jsou pro jednotky a jak jsem napsal již včera, každá jednotka už svůj předmět má a většina z nich má stejný bonus, bez předmětu je domobrana (to jsi mi mohl taky vytknout, domobrana na každém světu není) a pak samotný paladin, dá se očekávat že lidi půjdou jinou cestou a vytvoří předmět pro něco jiného, protože nemáš z čeho vybírat, jedině dělat nový návrh na již existující, načež může každý se ptát a proč sis vybral ten předmět a ne jiný, když i ten má stejné bonusy? A co odpoví? Že můžou dělat jen jeden předmět a ne kolekci.:D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Jak jsi správně podotkl, je to jen jako, takže vůbec nezáleží na tom, kterou jednotku bude ovlivňovat, ale na tom, jak to ovlivní paladinovu moc. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru