• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 46.Neděle........Nitramo vs. hlasivky všeho lidu přítomného

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chcel by si někdy být na DK supportéřem ?
Nebo moderátořem na fórku ?

No, nikdy jsem neměl detailně nastudovaný chod, takže bych supportéra asi nezvládal
Moderátor mi zde byl nabízen 1x (1-2 roky zpět). Tenkrát jsem odmítl, jelikož čas bych neměl pozdějí a měl jsem strach, zda bych měl tolik zoodpovědnsoti to ukočírovat ;)

Do budoucna bych byl nakloněn max. moderátorovi, ale zřejmě na jiných hrách od INNA nebo, co se týká DK tak jsem v některých věceh upadl do bezvědomosti ;)
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Kdyby jsi měl tu moc a byl moderátorem fora D.K.

Co by jsi vylepšil případě změnil ???
 

DeletedUser23979

Guest
Co si píšete s Habrtonem ? Jde o fotbal ?

Budeš sledovat dnešní finále.
 

DeletedUser

Guest
Kdyby jsi měl tu moc a byl moderátorem fora D.K.

Co by jsi vylepšil případě změnil ???

100 věcí a nic, protože z 1 úhlu se mi zdá dokonalé a z druhého bych změnil velmi mnoho věcí ;)

V prvé řadě chci pochválit vedení, protože to zde považuji za velmi povedené forko ;)

Určitě bych chtěl více rozvinout část Sport, ale pochybuji, že by se našlo dost široké obecenstvo, aby to mělo smysl. Jednu dobu jsem dokonce uvažoval o nějaké celoroční tipovačce sportovní, ale nakonec jsem neměl chuť to navrhnout v detailní verzi, protože jsem si byl vědom toho, že by provoz zabral mnoho času nejen mi, ale i dalším lidem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Nitramo...napiš mi OZ zda by jsi chtěl být pořád módem...možná bych mohl něco zařídit :)

Jinak, jak se vůbec máš? :) A komu fandíš? Líbí se Ti Ronaldo? :D
 

DeletedUser23979

Guest
Děkujeme za pochválení naší práce.
Psal jsi, ýe chceš založit tému, které jsem řekla OK :)
Ano čas to stojí :)

Ale založit můžeč :).......

Když zmíněno stát se moderátorem a co by si změnil......

Myslím, že by se dalo popovídat více ?
 

DeletedUser

Guest
Nitramo...napiš mi OZ zda by jsi chtěl být pořád módem...možná bych mohl něco zařídit :)

Jinak, jak se vůbec máš? :) A komu fandíš? Líbí se Ti Ronaldo? :D

Nerad se vnucuji a jsem tak trochu proti protekci :sorry

Kdyby nebylo takové horko, tak dobře ;)
Ve fotbale? Jsou to především 2 srdcovky: Baník Ostrava a Liverpool FC a jinak spousta kvalitních mančaftů Ac Milán, Arsenal, Dortmund, Malaga, Bilbao,...

Patřím do tábora nestranných, ale blíž mám k Barceloně (ten stadion je úžasný), takže i Messimu
 

DeletedUser35035

Guest
A co FoE ? Líbí se Ti to tam...Já bych řekl, že právě na Forku FoE by si mohl být modem :D
 

DeletedUser30368

Guest
Zde by nebylo vnucování, ale mám informace, které bych asi momentálně ještě neměl mít a tomu člověku by jsi se mohl velmi hodit :)

Komu fandíš dnes večer? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru