• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - VIII. NEDĚLE ..... Dan7264 vs n3xt1

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
28/08/11 ... ..... start pořadu v 18:00h ...

..... H O S T :
.....
Dan7264 - (Člen Wiki týmu a redakce Magazínu, aktivní hráč cs5 a 21) ...

..... T A Z A T E L :
..... n3xt1
- (veterán fóra)

N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu

N Á H R D N Í K ... H O S T :
..... Indigra - (administrátorka hry)

N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
..... Lord Dark Knighter - (aktivní hráč cs18)
[/spoil]

Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Přeji dobrý podvečer a chtěl bych přivítat v našem křesle dnešního hosta:
Dana7264
a také dnešního tazatele:
n3xta1 ... kterému předávám slovo.
 

DeletedUser29967

Guest
Zdravim,

díky.

Tak začnem. Dane, proč zrovna 7264?
 

DeletedUser

Guest
Taky zdravím :) Proč 7264? No, to by mě taky zajímalo... Kdysi jsem v jiné hře přemýšlel nad nickem, a "Dan" byl překvapivě zabraný. Tak jsem k tomu vynalézavě připojil kombinaci čísel, která se mi zdála vhodná :) A sedmička je teda ještě navíc moje oblíbený číslo.. takže proto je asi na začátku:) Jinak netuším.
 

DeletedUser29967

Guest
Pokud tohle není tvoje první webová hra, čím tě právě DK zaujaly? V čem jsou lepší než ty ostatní hry?
 

DeletedUser11059

Guest
Dane, nadávno jsi oslavil 15 let (jsi sece Lev, čili inteligence je samozdřejmostí, znám to z vlastních zkušeností :blush), jak jsi se cítil, když jsi získal první a další funkci ve hře ?
 

DeletedUser

Guest
Ne, není to první browser hra, kterou jsem hrál, to je fakt :) No, tak ve třídě to hrálo docela dost lidí, a zkusil jsem to taky... Na tehdy novém světě 5. Samozřejmě jsem neměl nejmenší tušení o věcech, jako je třeba farmení a podobně, ale asi jsem měl dost štěstí na oblast:) Kolem mě nebyl nikdo, kdo by mohl mému rapidnímu růstu :)D) konkurovat. No a od té doby jsem začal závislačit a už jsem neměl čas přemýšlet nad tím, proč to vlastně hraju :) Našel jsem si ve hře přátele, kvůli nim jsem asi ještě s DK nadobro neseknul. Samotná hra je taky dost propracovaná a jednotky vybalancované, takže to bude taky jeden z důvodů...
 

DeletedUser

Guest
Papasese: Nevím, jakou funkci máš na mysli :) Ve Wiki týmu už jsem od listopadu 2010, ale je fakt, že jsem po dosažení patnácti let získal taky funkci zástupce wiki byrokrata (šéfa MonishkyH). Nemám tušení, jak ses o tom dozvěděl :D
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
Papasese: Nevím, jakou funkci máš na mysli :) Ve Wiki týmu už jsem od listopadu 2010, ale je fakt, že jsem po dosažení patnácti let získal taky funkci zástupce wiki byrokrata (šéfa MonishkyH). Nemám tušení, jak ses o tom dozvěděl :D
někde jsem to četl[/SPOIL]
Ale jak jsi se cítil, přeci jen si myslim, že člověk v útlém věku bere jinak dosažení nějakého postu, nežli "dospělák".

edit:
[SPOIL]Toho byrokrata nechápu, an to se jednou moniky zeptám ... proč byrokrat a ne jen vrchní nebo hlavní vedoucí.[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru