• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XI. NEDĚLE ..... MonishkaH vs pankuky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
18/09/11 ... ..... start pořadu v 18:00h ...

..... H O S T :
.....
MonishkaH - (byrokrat Wiki, moderátorka fóra a aktivní hráčka cs20, 22)

..... T A Z A T E L :
..... pankuky
- (aktivní hráč cs22)

N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu

N Á H R D N Í K ... H O S T :
..... sepik - (aktivní hráč cs17 a 22, dlouholetý supporter)

N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
.....Elzucha - (aktivní hráčka cs19, 22)
[/spoil]

Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Přeji všem přítomným posluchačům další již jedenáctý příjemný nedělní podvečer při sledování pořadu...
Křeslo pro Hosta
... doufám, že návštěvnost bude stále pěkná, že dnešní Host bude mít plné buňky šedé kůry mozkové a ruce práce s odpovídáním na přesně mířené otázky.

Vítám tedy Hosta MonishkuH a tazatele panakukyho.


VÍTEJTE A ZAČÍNÁME ..... tímto předávám slovo.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny a zároveň tímto potvrzuji svoji přítomnost :hi.
 

DeletedUser

Guest
Takže zdravim všechny kdo si naSly čas a sleduji kreslo pro hosta.A jestli je monishk pripravena myslim ze muzeme zacit.[omlouvam se ze nepisu hacky a carky pisi na mobilu]
 

DeletedUser11059

Guest
Mončo, rád bych se Tě hned na úvod na něco optal .... pamatuji si Tě, jak jsi byla nadšená grafička (a řekl bych i s talentem), najednou byrokrat Wiki (což je jistě opravdu žrout času) ... neopomíjíš na svou zálibu?
 

DeletedUser

Guest
Takže monishko na začátek se zeptám obvyklou otázkou která nechybí v žádném křesle pro hosta.A to tou jak ses se hrou seznámila a zda to byla tvá první online hra
 

DeletedUser

Guest
Rozhodně nezapomínám na svou zálibu, denně (ve všedních dnech) se ji věnuji 8 hodin. Můj koníček se mi stal prací. I když zde nevkládám žádné nové obrázky, stále pracuji s grafikou a typografií. :)
 

DeletedUser

Guest
Takže monishko na začátek se zeptám obvyklou otázkou která nechybí v žádném křesle pro hosta.A to tou jak ses se hrou seznámila a zda to byla tvá první online hra

Úplně moje první hra byl T_r_a_vian ke kterému mě přivedl kamarád. Tam jsem pochopila o čem hra je, jak je to se strategií.

Ten samý kamarád mě ukázal i Divoké kmeny, pár dní jsem je hrála, ale ty mě po několika dnech přestaly bavit a tak jsem se vrátila zase k T_r_a_vianu. Po čase jsem se opět vrátila k DK a začla plně hrát a zároveň se ze mě stal i fanoušek všech ostatních her od innogames :)
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]prosím ostatní o pomoc při otázkách (zapojte se), pokud je pankuky na mobilu, nebude to tak rychlé ... nebojte se zeptat.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
No začnem já :)

Chcel by som sa spýtat aká je náročná práca byrokrata vo wiki :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru