• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XII. NEDĚLE ..... sepik vs Elzucha

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Pro ostatní...Klidne se ptejte také ;) Papasese tu sice neni, ale máte to povoleno...:D[/SPOIL]
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Omlouvám se všem za pozdní příchod..ale měli jsme učení časování na prezentaci.Jinak bych vás všechny chtěla ještě jednou pozdravit a hlavně sepika na kterého jsem se už týden těšila .:)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Omlouvám se všem za pozdní příchod..ale měli jsme učení časování na prezentaci.Jinak bych vás všechny chtěla ještě jednou pozdravit a hlavně sepika na kterého jsem se už týden těšila .:)
[/SPOIL]

[SPOIL]Tak já ti to tu teda predam no...:)) [/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
tak potom som hral na S3 tam som spoznal chalanov s ktorymi sme to zacali spolocne S4
na S3 som mal asi nejakych 50 dedin kde som svoje ucinkovanie skocil sam
S4 som mal asi cca 200 dedin ak si dobre pamatam ale nakolko som zacal pracovat nre support DK som nasledne tiez ukoncil
hraval som aj ostatne svety ale len tak ze som to skusil
aktivne hram S17 kde ma zavolali hrat chalani s ktorymi som hral s4 a hram este s22
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
ahojky Sepiku

vím že dk,zaberou hodně času navíc ještě práce suportreportéra/co tato práce obnáší...zbývá ti vůbec čas ještě na vlastní jiné koníčky a hlavně na rodinu?
 

DeletedUser

Guest
cas sa najde aj na konicky to je prevazne futbal ale ten sa hrava az o 20 hodine takze cas je.
Dost zavisi na tom ako si to clovek rozlozi
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
dobře si se ztoho vykroutil???:yes

takže fotbal jak se lidově říká v křesle domova.aktivně máš nějaký sport a co na to říká manželka a děti že trávíš hodně času na pc
 

DeletedUser

Guest
na supporte som 2 roky a jeden mesiac priblizne
a co hovori na to manzelka
DK nemusi a nevie to pochopit ci je to hra alebo support
nakolk som u pc neustale nakolko mam zamestnanie sedave a pri pc clovek si zvykol
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru