• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XVI. NEDĚLE ..... Marapav vs ISLAND

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
23/10/11 ... ..... start pořadu v 18:00h ...

..... H O S T :
.....
Marapav - (člen Projekt týmu, supporter a aktivní hráč cs20)

..... T A Z A T E L :
.....
feral - (aktivní hráč cs20) ... možná přijde i kouzelník (no spíš překvapení - pokud feral opravdu nebude moct) ... louzelník byl povolán ... ISLAND (hlavní moderátor SK fóra)

N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu

N Á H R D N Í K ... H O S T :
..... Strify - (supporter a aktivní hráčka cs11 a 22)

N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
..... Mikosansobi - (aktivní hráčka cs21)
[/spoil]

Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Přeji všem v dnešní den příjemný to podvečír.
Vítám Vás a rád bych uvedl do dnešního kředla jako Hosta .... Marapava - (člen Projekt týmu, supporter a aktivní hráč cs20)
a jako tazatele, který by měl zmíněného Hosta svléknout z kůže .... ferala - (aktivní hráč cs20) .... ale protože již při domlouvání se mi zmínil, že na 80% to dnes nebude stíhat, zajistil jsem hned tajnou náhradu. .... čili pokud zde není feral, jako tazatel se v dnešním pořadu představí .... ISLAND (hlavní moderátor na SK fóru).

Vítejte a předávám zmíněným slovo. A protože tu ferala nevidím ... ujme se dnes role tazatele ISLAND.
 

DeletedUser20424

Guest
Zdravím váženého hosťa a všetkých ďalších divákov relácie "Kreslo pre hosťa"

Nečakali ste ma, čo? :) Ale nakoľko som to už papasesemu sľúbil, dnešné interview budem mať na krku ja.

Takže, aby sme už zbytočne nenaťahovali a rovno začali, chcel by som požiadať dnešného hosťa, hráča Marapav, o to, aby sa trošku bližšie predstavil ostatným divákom, nech teda vieme, že s kým máme dnes tú česť...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27816

Guest
[SPOIL]
Zdravím váženého hosťa a všetkých ďalších divákov reláciu "Kreslo pre hosťa"

Nečakali ste ma, čo? :) Ale nakoľko som to už papasesemu sľúbil, dnešné interview budem mať na krku ja.

Takže aby sme už zbytočne nenaťahovali a rovno začali, chcel by som požiadať dnešného hosťa hráča Marapav o to, aby sa trošku bližšie predstavil ostatným divákom, nech teda vieme, že s kým máme dnes tú česť...
[/SPOIL]

Co bych na sebe práskl. Část byla řečena papasesem, jen ho trochu poopravím, co se týče aktivního hráče na S20. Ano, je to jediný svět, kde mě ještě najdete, nicméně je to spíše z důvodu, abych neztratil kontakt s prostředím hry DK. Dále jak už bylo napsáno, jsem členem support týmu, konkrétně na pozici cheathunter.
 

DeletedUser20424

Guest
V prostredí DK ťa mnoho ľudí pozná, o tom nepochybujem, teraz by som však chcel, aby si sa nám predstavil trošku z iného uhla... Teda mohol by si nám prezradiť svoje krstné meno (príp. prezývku) a vek, no a môžeš spomenúť aj miesto, odkiaľ pochádzaš, že či náhodou to tu nečíta práve nejaký tvoj sused ;)

A okrem takých základných info o tebe by ma zaujímal pôvod tvojho nicku " Marapav "
 

DeletedUser27816

Guest
[SPOIL]
V prostredí DK ťa mnoho ľudí pozná, o tom nepochybujem, teraz by som však chcel, aby si sa nám predstavil trošku z iného uhla... Teda mohol by si nám prezradiť svoje krstné meno (príp. prezývku) a vek, no a môžeš spomenúť aj miesto, odkiaľ pochádzaš, že či náhodou to tu nečíta práve nejaký tvoj sused ;)

A okrem takých základných info o tebe by ma zaujímal pôvod tvojho nicku " Marapav "
[/SPOIL]

Mí drazí rodiče mi za jméno zvolili Marek, z toho také část mého nicku, který je spojením Mara a zbytek je začátek příjmení. Co se týče věku, tak ten který mám uveden je pravdivý :D, tedy 38. Původně pocházím ze Severní Moravy, blíže okres Šumperk. Od roku 1991 se vyskytuji v Brně. Jinak jsem ženatý, možná nebudete věřit, ale opravdu šťastně, děti zatím ne, aspoň o nich nevím. A živím se jako OSVČ v oblasti financí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser20424

Guest
38 rokov.. šťastne ženatý... zamestnaný... takých ľudí nie je na DK veľa, čo sem teda dotiahlo teba a kedy si po prvýkrát okúsil chuť stredoveku prostredníctvom tejto online hry?
 

DeletedUser27816

Guest
[SPOIL]
Ahoj, zdravím.

Na kolika jsi byl srazech a který se Ti líbil nejvíce ?
[/SPOIL]

Jako hráč jsem v podstatě ani nějak nesledoval, že nějaké srazy jsou. Nepatřil jsem mezi hráče, kteří dělají díru do světa. :D Toto jsem začal sledovat až po příchodu do DK týmu, ale to se zatím žádný oficiální nekonal. Takže druhou část otázky zodpovědět nemůžu. Jediný sraz, který jsem absolvoval, byl sraz hry The West, ale to asi víš. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru