• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXV. NEDĚLE ..... Diakritika vs 1Pupik1989

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Má poslední otázka:
Kdo je podle tebe nejlepší, nejsilnější, nejvychytralejší osobnost na světovém trhu? Slim? Bufet? Gates? Či někdo v pozadí?

[SPOIL]Pupiku přeji taky vše nejlepší do dalších let!
Je to škoda :sorry[/SPOIL]
 

DeletedUser18022

Guest
vyhranenej styl nemam .. z posledni doby muzu doporucit Lovec draku od Khaleda Hosseini .. to sem zhltl najednou :)
a .. dlouhodobe ma oblibena je Bondy .. napr. Saman, Mnisek a Novy vek ..

muj posledni velkej koncert byla Sepultura :) .. ale Faith No More .. sou mi oblibenci .. :) . divny .. zes je jmenoval .. :)
 

DeletedUser18022

Guest
Nitramo:
z myho pohledu sou to banky ... ktery drzi nekdo uplne jinej nez tyto osobnosti ...
vlastne banky povazuju za nejvetsi soucasny zlo ...
 

DeletedUser11059

Guest
Já si položím poslední otázku:

Co bys popřál lidem (hráčům) Divokých kmenů do budoucna, protože je možné, že se sem možná už nikdy pořádně nejukneš ... dokud si své rozhodnutí nerozmyslíš. Co by to bylo?



A jinak se s Tebou pro dnešek loučím a děkuji Ti za přijetí pozvánky a za účast.
ještě jednou za všechny díky a pak mi prosím tě pošli jméno toho, koho bys rád viděl na tomto postu.
 

DeletedUser18022

Guest
jen doplnim k bankam .. zajimavej film je money as debt .. :)

a invalidni sourozenci sou taky super :) .. ale Saman a Novej vek maji pro me vetsi kouzlo
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru